תיקון פנים צנרת

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

לפרטים נוספים מוזמנים להשאיר פרטים

מערכת האינסטלציה היא מערכת חשובה ביותר אשר משרתת את המגזר הפרטי, את המגזר התעשייתי ואת המגזר המסחרי. המערכת מאפרת לפנות מים משומשים מהמבנה למערכת הביוב וכן להשתמש במים נקיים ותקינים עבור צרכי המבנה. כל עוד המים זורמים והכל פועל בצורה תקינה, כלל לא חושבים על הצנרת, אך כאשר ישנן בעיות או תקלות בצנרת, הם עלולים לגרום לעוגמת נפש רבה לשוהים במבנה וכן לנזקים במבנה. בכל מקרה שבו יש בעיות במערכת האינסטלציה, יש צורך לבחור באנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום אשר יבחנו את הצנרת ויבצעו תיקון פנים צנרת.

מתי יש צורך בתיקון פנים צנרת?

לא פעם תיקון צנרת יהיה כרוך בהרמת מרצפות, קידוח קירות ועוד. כל אלה ייצרו לא מעט בלגן ולא פעם יידרש תהליך מיני שיפוץ לאחר תיקון צנרת. יחד עם זאת, חשוב לדעת כי בעוד שבעבר השיטה היחידה לתקן צנרת הייתה כרוכה בהסבת נזקים לקירות או למרצפות, כיום מוצעות שיטות אל הרס מתקדמות לתיקון פנים צנרת, כאשר הן מאפשרות לתקן בצנרת בעיות שונות מבלי להסב נזקים שונים לקירות או למרצפות שבמבנה.

הצנרת היא כאמור דבר חשוב שמשמש אותנו על בסיס יומיומי. היא מאפשרת שימוש נוח בברז במקלחת (התקנת ברז למקלחת), בברז במטבח, בחדרי השירות, למכונת הכביסה ועוד. כתוצאה מכך, לא פעם ישנו בלאי טבעי לצנרת, היא נשחקת, נוצרת בה חלודה, נכנסים אליה שורשים של עצים ועוד. בכל מקרה שכזה יהיה צורך לפנות לשירות איתור הבעיה המדויקת בצנרת ותיקונה.

יש מקרים שונים שבהם ניתן לבצע תיקון פנים צנרת בלי לבצע הרס או לפתוח את הקירות או הרצפה.

כיצד מתקנים צנרת?

תיקון צנרת ללא הרס מתחיל קודם כל באבחון התקלה. כאמור, כיום ניתן לאתר תקלה באמצעות  סיב אופטי או רובוט מיוחד על מנת שלא לפתוח את הצנרת. לאחר שמגלים היכן ממוקם החור, ניתן לסגור אותו על ידי שרוול מיוחד המיועד לכך, על ידי טלאי ייעודי או על ידי התזה של חומר אפוקסי. כמובן שיש להתאים את הפתרון בהתאם לתקלה הקיימת בצנרת ולבצע את העבודה ללא הרס.

יחד עם זאת, חשוב לדעת כי לא תמיד אפשר לתקן את פנים צנרת ללא הרס ולעיתים יש צורך לחשוף את הצנרת הן בכדי להחליף את כולה במידת הצורך והן בכדי לבצע טיפול מורכב יותר. לכן, מה שחשוב לעשות זה לבחור באנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום תיקון פנים צנרת וזאת בכדי שיבחנו את התקלה וימליצו על פעולת תיקון נדרשת. לעיתים תהיה אפשרות לתקן את הצנרת על ידי החדרה של שרוול מיוחד ולעיתים ההמלצה תהיה להחליף את הצנרת או לחשוף אותה בכדי לבצע את התיקון הנדרש.

כיצד תדעו אם מדובר על בעיה שמתאימה לתיקון ללא הרס?

אם אתם מעוניינים לבדוק האם הבעיה בצנרת יכולה להיפתר על ידי תיקון לא הרס, קודם כל יש צורך לאתר את הבעיה. איתור הבעיה מתבצע באמצעות מכשירים שונים הרלוונטיים לצורך איתור נזילות. בין אם מדובר על מצלמה טרמית, סיב אופטי, גלאי חום, רובוט מיוחד ועוד. הם אלה שיעניקו לכם אפשרות לקבל את התמונה המדויקת לגבי מה שמתרחש בתוך הצנרת. בהתאם לתמונה שתתקבל, איש המקצוע יוכל לקבל את ההחלטה המדויקת לגבי אופן התיקון המתאים לבעיה הקיימת בצנרת.

לאחר שהוחלט כיצד לתקן את הצנרת, יש צורך לנקות אותה היטב ולהכין אותה לקראת ביצוע התיקון הנבחר. ניתן לנקות צנרת ביוב באמצעות רובוט מיוחד שיכול גם לסלק עצמים שונים שתקועים בצנרת לרבות: חתיכות פסולות גדולות, ברגים ועוד. הרובוט מרסק את כל העצמים הללו על ידי ראש מקדחה שמחובר אליו או על ידי שרשרת חיתוך רלוונטית.

בשלב השלישי מבצעים את תיקון הצנרת בהתאם לשיטה הרלוונטית. השיטה תיבחר על ידי איש המקצוע כאשר המטרה היא לתקן בצורה הטובה ביותר את פנים הצנרת ולאפשר לה להמשיך ולפעול בצורה תקינה לאורך זמן.

מדוע חשוב לבצע תיקון על ידי אנשי מקצוע מומלצים ומנוסים?

אין ספק כי תיקון פנים צנרת חייב להתבצע על ידי גורם מוסמך ומקצועי, אשר יודע כיצד לגשת למלאכת איתור התקלה, ניקיון הצנרת ויישום שיטת התיקון הנבחרת בצורה הטובה ביותר. על אף שניתן למצוא כיום לא מעט חובבנים המציעים את שירותיהם בתחום במחיר זול, חשוב לזכור שבמקרים רבים הזול הוא היקר ואתם יכולים למצוא את עצמכם בסופו של דבר, משלמים הרבה יותר תוך פרק זמן קצר מביצוע התיקון על ידי אותם חובבנים, על תיקון תקלה מהותית יותר שהם גרמו לה כאשר ביצעו את העבודה, לכן תמיד חשוב להציץ בעמוד מחירון אינסטלטורים.

לכן, הדבר החשוב ביותר שעליכם לעשות כאשר עולה החשד כי יש בעיה כלשהי בצנרת הוא לבחור באנשי מקצוע מוסמכים ומומחים בתחום המדובר. חשוב מאוד לבדוק איזה אנשי מקצוע ידועים כמומלצים על ידי קהל לקוחות גדול, בעלי יכולת מקצועית מצוינת לביצוע כלל העבודה הנדרשת לתיקון צנרת.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

מיגו אחזקות- אינסטלציה

אצלנו תמצאו את הפתרון לאחזקת הבית- עבודות אינסטלציה, שיפצים כלליים, עיצוב בגבס, מכירה והתקנה של ברזים מעוצבים ומוצרים נוספים. עם נסיון של מעל עשור בתחום, אנחנו כאן לתת לכם שירות ברמה הגבוהה ביותר.

אז מה היה לנו בכתבה:

צרו איתנו קשר