שירותי אינסטלציה עד הבית

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

לפרטים נוספים מוזמנים להשאיר פרטים

אחת מהמערכות החשובות ביותר בבית או בעסק, היא מערכת המים. זו הסיבה שבגלל שאנו עושים שימוש בתדירות גבוהה מדי יום במערכת חשובה זו, היא עשויה להתקלקל. לעיתים מדובר על תקלו זניחות, אך לעיתים התקלות הן מורכבות יותר. זו הסיבה, שעליכם למצוא חברה אשר מציעה שירותי אינסטלציה עד הבית, מומלץ למצוא חברת אינסטלציה אמינה וותיקה, כזאת שתעבוד סבי השעון, היות ולעולם אין לדעת באייזו שעה לר שגרתית, תקרה תקלה בצנרת, בביוב אם ביום חול, בערבי חג או שעות הבוקר או הלילה. תמיד מומלץ שיהיה לכם טלפון של חברת אינסטלציה אשר מספקת שירות עד לביתכם ואיזור מגוריכם, מה שיגרוםלכם לשלם פחות על שירות יעיל זה.

שירותי אינסטלציה

אילו שירותים מציעות חברות אינסטלציה?

ישנם שירותים שונים שמציעות חברותשירותי אינסטלציה עד הבית, אם תיקון הצפה בביוב, איתור הבעיה באמצעות טכנולוגיה מתקדמת הכוללת מצלמות תרמיות ורובוטים שחודרים למערכת ומצלמים אותה מקרוב, החלפת נקודת מים, צינור שהתפוצץ ועד להחלפת כל הצנרת בבית במבנים ישנים. אם הבעיה בביוב  נובעת מחדירת שורשי העצים, החרה תחדיר רובוט אשר יחתוך את שורשדי העצים ואם ישד סדק הצינור יוחלף בחדש, וכן יוחדר חומר שימנע משורשי העצים לצמוח באזור מערכת הביוב. גם פיחת סתימות מבצעות חברות אינסטלציה באמצעות משאית מסוג ביובית אשר שואבת את תוכן הביוב ושוטפת אותו, עד להיעלמות הסתימה.

התקנת צנרת מים חדשה בעת שיפוץ חדרי הרחצה

ישנן חברות אינסטלציה אשר מספקות מגוון רחב של שירותי אינסטלציה עד הבית, כמו למשל בעת שיפוץ חדרי הרחצה והשירותים. מומלץ תמיד לדוק את הצנרת ואפיו להחליפה בחדשה לפני השיפוץ, ככך שתהיו בראש שקט שההוצאה על השיפוץ של חדרי הרחצה, לא תהיה לשווא. זה השלב החשוב ביותר לפני השיפוץ. מיותר לציין כי גם בעת החלפת מטבח חדש, יש להחליף גם את צנרת המים הקיימת, או אם ברצונכם להחליף את מיקום המטבח החדש, יש להעביר את נקודות המים לאזור הרצוי, מה שמצריך מקצועיות של חברת אינסטלציה וותיקה אשר מבצעת את העודה הספציפית הזאת.

מצאו את המומחה בבעיה ספציפית במערכת האינסטלציה

ישנן חברות אינסטלציה אשר מתמחות בבעיות ספציפיות ולכן, אם יש לכם בעיית אינסטלציה ספציפית, מצאו את החברה שמתמחה בתקלה זו. לדוגמא, ישנן חברות שמתמחות באיתור נזילות, בפתיחת סתימות במערכת הביוב וכדומה. כאשר אתם משוחחים בטלפון עם נציג שירותי אינסטלציה עד הבית,  תארו בפניו את התקלה, אם נציג מטעם החברה יקבע אתכם פגישה, כבר תבינו כי מדובר בחברה מנוסה ומקצועית, אך אם הוא ייתן לכם הצעת מחיר בטלפון, מומלץ כי תעברו לחיפוש של חברת אינסטלציה אחרת.

כיצד תדעו שהזמנתם חברה מקצועית ואמינה לשירותי אינסטלציה?

חברה אשר מעניקה מענה מהיר, מחזיקה בציוד משוכלל ומחזיקה באנשי צוות מקצועיים בעלי רישיון, היא זו שעשויה להתאים לכם. בקשו המלצות מחברים או שכנים שכבר קיבו שירות מקצועי, אמין ואיב, כך שתוכלו להיות סמוכים ובטוחים, כי בחרתם נכון.  שימו לב כי החברה תיתן לכם קבלה על התיקון, כך שקבלה זו מהווה אף אחריות על התיקון שבוצע. יש לשים לב לתעריפים של שירותי אינסטלציה למשל שעות הלילה וערבי חג או שבת, התעריף יהי גבוה יותר, מאשר שירותי אינסטלציה בשעות היום, כך שתוכלו לחסוך כסף ולהשתמש בשירותי האינסטלציה בשעות לא שגרתיות, רק אם מדובר במקרה חירום, כגון הצפה, או ביוב אשר עלה על גדותיו.

חברת אינסטלציה מקצועית תחזיק בציוד משוכלל ויקר

היום, חברות האינסטלציה המקצועיות והגדולות, מחזיקות בציוד יקר אשר מסייע גם לכם אבל גם להן. הכוונה היא לציוד משוכלל שיודע לאתר נזילות ולתקן אותן תוך זמן קצר ולא הרס המרצפות או הקירות. מדובר על פחות כאב ראש, בשיפוץ קירות, גינות פרטיות , או החלפת הרבה רצפות. גם חברות האינסטלציה חוסכות כסף וזמן, כאשר האיתור של הנזילה הוא מדויק  ונעשה בזמן קצר יחסית וללא הרס והוצאות מיותרות. כאשר חברת אינסטלציה מחזיקה בציוד קר ומפעיה כמה צוותים, זה בהחלט עשוי להוות אינדיקציה לבחירה מושכלת של חברת אינסטלציה מקצועית.

כל תיקוני האינסטלציה בחברה אחת

ישנן חברות העוסקות בכל סוגי התקלות באינסטלציה, כך שזו האפשרות הטובה ביותר עבורכם. אם תבחרו חברת אינסטלציה, אשר מספקת את כל שירותי האינסטלציה תחת אותה קורת גג, אתם רק תרוויחו, היות ולא תצטרכו לחפש חברה שמתמחה רק בתחום מסוים של בעיות אינסטלציה. גם אם אתם מעוניינים לרכוש דגירה או בית שהם אינם חדשים, וכלו להסתייע בחברת אינסטלציה אשר תבדוק עבורכם את מצב ותקינות מערכת המים והביוב ולקבל חוות דעת והצעת מחיר עבור תיקון אינסטלציה. ישנה עבודת אינסטלציה מורכבת יותר והיא איתור ותיקון רטיבות תחת הרצפות. זוהי עבודה מורכבת יותר, כאשר יש לתר את הצנרת הפגומה, לייבש את המצע הנמצא תחת הרצפות ואז להחזירן.

לסיכום, אם תמצאו חברת אינסטלציה אשר מתמחה בכל עבודות האינסטלציה והביוב, הרווחתם, במיוחד אם היא מציעה מחירים הוגנים, מענה  מהיר, ציוד משוכלל ושירות אדיב אז זכיתם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

מיגו אחזקות- אינסטלציה

אצלנו תמצאו את הפתרון לאחזקת הבית- עבודות אינסטלציה, שיפצים כלליים, עיצוב בגבס, מכירה והתקנה של ברזים מעוצבים ומוצרים נוספים. עם נסיון של מעל עשור בתחום, אנחנו כאן לתת לכם שירות ברמה הגבוהה ביותר.

אז מה היה לנו בכתבה:

צרו איתנו קשר