שיפוצים

ברוכים הבאים לדף שירותי השיפוצים שלנו !
אנו מומחים בהפיקת החלל שלכם לאזור יפה ופונקציונלי העונה על כל הצרכים והרצונות שלכם. בין אם אתם מחפשים לשפץ את הבית, המשרד או כל חלל מסחרי אחר, אנחנו דואגים לכם. במיגו אחזקות, צוות אנשי המקצוע המנוסים שלנו מספקים שיפוצים ברמה גבוהה העונה על הציפיות שלך.
אנו מבינים שכל פרויקט שיפוץ הוא ייחודי, ואנחנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם לקוחותינו על מנת ליצור פתרונות מותאמים אישית המשקפים את החזון והסגנון שלהם. שירותי השיפוץ שלנו כולל:

שיפוץ פנים:

משיפוצים במטבח ובאמבטיה ועד למהפך ביתי, יש לנו את המגוון הפנימי שלך . בעלי המלאכה המיומנים שלנו יעבדו איתך כדי ליצור עיצוב המשקף את טעמך ואורח חייך אישיים, ויביאו את החזון הזה לחיים בדייקנות ובקפדנות.

שדרוגים חיצוניים:

שפר את המשיכה והפונקציונליות של הנכס שלך עם שירותי השיפוץ החיצוני שלנו. בין אם אתה צריך גג חדש, חיפוי, חלונות

שינויים מבניים:

אם יש לך אפשרות לשנות את השינויים הפרטיים באישורים ממוסמכים בהגדלה והשבחת הנכס שלך, ביצירת חללים עם קונספט פתוח או הוספת, יש לנו את המומחיות הבטוחות שכל שינוי יבוצע בצורה וחלקה, תוך הקפדה על חוקי הבנייה והתקנות המקומיות.

חשמל ואינסטלציה:

כחלק משירותי השיפוץ המקיפים שלנו, אנו מספקים התקנות ושדרוגים של חשמל ואינסטלציה מקצועיים. הטכנאים המורשים והמוסמכים שלנו יבטיחו שכל מערכות החשמל והאינסטלציה מותקנות כהלכה, ועומדות בתקני התעשייה ובחוקי הבנייה.

שיפורים באנרגיה:

אנו מציעים גם שיפוצים חסכוניים באנרגיה כדי לעזור לך להפחית את הטביעת הרגל הפחמנית שלך ולחסוך בחשבונות החשמל. מהתקנת מכשירים חסכוניים באנרגיה ועד לשיפור מערכות בידוד ומערכות HVAC, אנו עוזרים לך להפוך את המרחב שלך ליותר לסביבה וחסכוני.

לא משנה הגודל או המורכבות של פרויקט השיפוץ שלכם, אנו מבטיחים תשומת לב לפרטים, שירות לקוחות מקצועי יוצא דופן. המטרה שלנו היא לא רק לספק תוצאות יוצאות דופן אלא גם להפוך את חווית השיפוץ לחלקה וללא מתח ככל האפשר. צרו קשר עוד היום כדי לדון בצרכי השיפוץ שלכם ולקבוע פגישת ייעוץ. תנו לנו להגשים את החזון שלכם וליצור מרחב שתאהבו שנים רבות. אנו יכולים לעזור לך להפוך את השלך ליותר מתאים לסביבה וחסכוני.
צרו קשר עוד היום כדי לדון בצרכי השיפוץ שלכם ולקבוע פגישת ייעוץ. תנו לנו להגשים את החזון שלכם וליצור מרחב שתאהבו שנים רבות.

צרו איתנו קשר