ריח רע בכיור

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

לפרטים נוספים מוזמנים להשאיר פרטים

ישנם מקרים, בהם אתם יושבים בחדר הסלון הסמוך למטבח וחשים בריח רע של ביוב? זוהי בעיה נפוצה שרבים סובלים ממנה, ייתכן ומדובר בבעיה כגון  ריח רע בכיור. לפעמים יש להחליף סיפון, או שהבעיה טונה בצנרת הביוב שהיא פגומה. ישנן סיבות נוספות כגון שיפוע שאינו תקין, התקנה לא מקצועית ולקויה של צנרת הביוב ועוד. הפתרון הוא צילום קווי ביוב, באמצעות מצלמות בעלות סיבים אופטייים, אשר מחוברות למחשב נייד ומשם ניתן לצפות היכן נובעת הבעיה. לפעמים הבעיה היא יותר פשוטה, אם הצטבר לכלוך בכיור, סתימה בכיור או אפילו סיפון מלא שחייבים לרוקן אותו, או אפילו רצוי להחליף סיפון חדש, במידה והסיפון הממוקם תחת הכיור שלכם ישן.

בעיה במלכודות P בכיורי הבית

גם מלכודות P הנמצאות בכיורים הם קטעים של צנרת מעוקלת ומחזיקים בכמות קטנה של מים. למלכודת P יוצרת מחסום, אשר מונע מגזי הביוב לחדור לחלל הבית. במידה ולא נעשה שימוש בניקוז בתקופה ארוכה, המים הנמצאים  בה עשויים להתאדות, ה שיאפשר לגזי הביוב לחלחל לביתכם. מומלץ כי תזרים מים בכל כיורי הבית, כך שתהיו בטוחים כי המלכודת מלאה במים. עשויות להוות בעיה, כאשר הם אוגרים כמות מים. אם לא נעשה שימוש בתקופה ארוכה, המים במלכודת P עשויים להתאדות וכך, גזי הביוב יחדרו לביתכם. מומלץ לפתוח מים בכל כיורי הבית, כך שתהיו בטוחים כי המלכודות בכיורים תהיינה מלאות כל הזמן.

ריח רע וחזק בכיור

בעיה במחסום הריח

אוורור במערכת הביוב הוא חיוני מאוד. האוורור מונע הצטברות גזים המגיעים ממערכת הביוב. במידה וקיים חוסר אוורור במערכת הביוב שלכם, הגזים יילכדו ויצטברו, מה שיוביל למצב של ריח רע בכיור. דבר זה עשוי להיגרם בגלל שתי סיבות. הראשונה – צינורות האוורור חסומים, והסיבה השנייה – לא תוכננה מערכת אוורור נכונה כמו מחסום ריח, שיש להתקין עם התשתיות בעת הבנייה. למעשה, מחסום ריח, מותקן בכל חדר רטוב והוא נמצא בקופסת הביקורת של הביוב. תפקידו של מחסום הריח הוא, למנוע ריחות לא נעימים מהביוב באזורים כגון: המטבח, השירותים והמקלחות. לפעמים הבעיה גדולה יותר ויש להזמין משאית מסוג ביובית, אשר תשאב את תוכן הביוב, ולאחר מכן תתבצע שטיפת צנרת הביוב, כך שרוב הסיכויים שהריחות הרעים ייפסקו.

פתרונות יעילים למניעת ריח מהכיורים בבית

יש לשים לב גם לניקיון הכיור, מה שימנע ריח רע בכיור.. אם קיימת סתימה, השתמשו בפומפה לשאיבת הלכלוך. הקפידו להניח רשת בפתח הניקוז של הכיור, כך שלא תיווצר סתימה בכיור. אם מדובר בכיור של חדר הרחצה, יש לשים רשת ולדאוג כי שיער לא יחדור לפתח הניקוז. יש להקפיד גם על ניקוי הרשת עצמה, היות וגם היא עשויה להתלכלך ולהריח רע, משומן, סבון שהתקשה ועוד גורמים. אם כל הדברים הללו שציינתי אינם מסייעים לכם, זה הזמן ליצור קשר עם חברת אינסטלציה, אשר מספקת שירותי ביובית, אך יש לקבל עליה המלצות, לקבל פרטים על הוותק שלה וכן, מומלץ להזמין חברת אינסטלציה הנמצאת קרוב לאזור מגוריכם. אם יש לכם המלצות משכן שאתם מכירים שהיה מרוצה מהשירות של חברת האינסטלציה שהזמין, אם מהמקצועיות ואם מהאמינות, בקשו את מס' הטלפון שלו.

בדקתם את נשם האוויר בחדר הרחצה?

נשם אוויר, מגן על המחסומים של הכלים הסניטריים בביתכם, כגון המטבח והאמבטיה או חדרי הרחצה. נשם האוויר, מחלץ הצנרת של הביוב מגזים שנוצרים, עקב הצטברות של לכלוך. אם פתח האוורור נאטם או שהוא נסתם מאיזו שהיא סיבה, הגזים לא ישתחררו, מה שיגרום לריחות הרעים לחזור לביתכם. יש לציין, כי אם אתם גרים בבניין דירות, בררו עם השכנים, אם גם הם סובלים מאותה הסיבה. ייתכן והצנרת של השכנים, מובלת לאותו פתח ניקוז שלכם, מה שעשוי להסביר את המקור של הריח הרע מפתחי הניקוז שלכם בחדרים הרטובים בדירה. חשוב לציין, כי הריח  מפתח הניקוז בכיור, דווקא נובע מהביוב. במקרה זה, מומלץ כי תבצעו בדיקה, יש לסגור היטב את הבית כולל חלונות ולהמתין כשעתיים, במידה והריח לא נעלם, אז הבעיה היא במערכת הביוב שלכם.

לסיכום שימרו על בריאותכם ועל ערך הנכס וכמובן על איכות חייכם באמצעות תחזוקה נכונה ובדיקות תקופתיות של מערכת הביוב וצנרת הבית. בדיקות אלה ימנעו מכם אי נוחות ורעיחות לא נעימים במרחב המחייה שלכם.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

מיגו אחזקות- אינסטלציה

אצלנו תמצאו את הפתרון לאחזקת הבית- עבודות אינסטלציה, שיפצים כלליים, עיצוב בגבס, מכירה והתקנה של ברזים מעוצבים ומוצרים נוספים. עם נסיון של מעל עשור בתחום, אנחנו כאן לתת לכם שירות ברמה הגבוהה ביותר.

אז מה היה לנו בכתבה:

צרו איתנו קשר