פתיחת סתימות בלחץ מים – סתימות ענק בעומק האדמה

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

לפרטים נוספים מוזמנים להשאיר פרטים

מתמודדים עם סתימות בהיקפים נרחבים? כנראה שמדובר בסתימה במערכות הציבוריות, ולא באלה הממוקמות בפנים דירתכם. בשורות הבאות נכיר מקרוב את כל מה שאתם חייבים לדעת אודות פתיחת סתימות בלחץ מים. כמו כן נכיר את הסיבות המרכזיות לסתימות ענק, נדע איך לוודא כי אכן מדובר בסתימה במערכת הציבורית ולא הביתית וכן נמנה את שיטות הפעולה להתמודדות מיטבית עם סתימות אלה. לפני שאתם ממהרים להזמין את האינסטלטור הקבוע שמטפל בכל בעיות האינסטלציה בדירתכם, חשוב שתמשיכו לקרוא את השורות הבאות. אם אכן מדובר בסתימה גדולה במערכת הביוב הציבורית, האינסטלטור הוא לא הפיתרון עבורכם. 

מערכות אינסטלציה ביתיות לעומת מערכות אינסטלציה ציבוריות 

ראשית, חשוב שנגע בהבדלים המהותיים בין מערכות האינסטלציה הביתיות לבין מערכות האינסטלציה הציבוריות. בכלל המערכות מי השפכים ומי הדלוחין עוברים בצינורות בגדלים שונים. בבית, משולבים צינורות עבים לחדרי השירותים וצינורות דקים יותר לחדרי הרחצה ולכיורים השונים. כלל הצינורות הבתיים מובילים את כלל המים המשומשים מדירתכם, למוקד ניקוז גדול וציבורי. מוקדים אלה ממוקמים עמוק בתוך האדמה. בשביל שהצנרת הציבורית תצליח להוביל מים רבים מדירות רבות, הקוטר שלה גדול במיוחד. צינורות ענק אלה ממוקמים בבטן האדמה, ומטרתם היא לקלוט מים ממבנים רבים ולהובילם לניקוז הציבורי. מה קורה אם ישנה סתימה במערכות הציבוריות? המשיכו לפסקאות הבאות. 

הסתימה נרחבת? כנראה שתידרשו שירותי ביובית!

סתימה במערכת אינסטלציה ציבורית כוללת פגיעה באזורים נרחבים. אם אכן מדובר בסתימה כזו, אינסטלטור מקצועי לעבודות ביתיות הוא לא הפיתרון שלכם. איך תדעו האם הסתימה בדירתכם נובעת מבעיה במערכות הצנרת הביתיות או שמא היא ממוקמת במערכות הצנרת הציבוריות? בעזרת בדיקת היקף הבעיה. ברוב המקרים סתימה מקומית תפגע בדירתכם בלבד. לעומתה, סתימה גדולה הממוקמת במערכות הציבוריות תפגע במספר דירות או אף במספר בניינים. לפני שאתם מזמינים את האינסטלטור שלכם, כדאי לבדוק עם השכנים האם גם הם סובלים מסתימה. אם כן, סיכוי סביר שמדובר בסתימה גדולה המצריכה טיפול מקצועי וייעודי. איך מתמודדים עם סתימות ענק בבטן האדמה? בעזרת משאית אינסטלציה גדולה! מוזמנים להיכנס למחירון-אינסטלטורים.

הכירו את משאית האינסטלציה הגדולה 

משאית אינסטלציה גדולה הנקראת ביובית, היא משאית הכוללת מיכל מים ומגוון צינורות ארוכים. משאית זו מיועדת להתמודדות מיטבית עם בעיות אינסטלציה גדולות הממוקמות עמוק באדמה. ברוב המקרים, בעיות אלה מתעוררות בעקבות סתימות ענק. הסתימות נגרמות בשל הצטברות של מגבונים רבים או שכבות שומן שהופכות קשות כאבן לאחר התקררותן. כך או כך, חשוב לדעת כי משאית האינסטלציה הגדולה כוללת מגוון רחב של שיטות המיודעות להתמודד עם כל בעיה. בשורות הבאות נכיר את הדרכים השכיחות ביותר להתגברות על הבעיה השכיחה ביותר – סתימות ענק בעומק האדמה. 

פתיחת סתימות בלחץ

צינורות הביובית ושיטות הפעולה 

כפי שציינו מעלה, הביובית מגיעה מצויידת עם צינורות ארוכים להתמודדות עם סתימות ענק עמוקות. אחת השיטות הטובות ביותר להתמודדות עם הסתימות היא פתיחת סתימות בלחץ מים. שיטת פתיחת סתימות בלחץ מים כוללת הזרמה של מים רבים בלחץ גבוה במטרה לשחרר את הלחץ של הסתימה ולאפשר את זרימתם התקינה של הנוזלים בצנרת. חשוב להדגיש כי לא תמיד שיטת פתיחת סתימות בלחץ מים מצליחה להתגבר על הבעיה. לעיתים מדובר בבעיה מורכבת במיוחד, אז הביובית בוחרת להזרים מים חמים בלחץ גבוה. המים החמים מבטיחים התמודדות גם עם הבעיות המורכבות ביותר. 

סתימות בחניונים – הכירו את הביובית הקטנה

מתמודדים עם בעיות אינסטלציה גדולות בחניונים? חשוב לדעת להזמין ביובית מותאמת לעבודה בחללים נמוכים. ישנן ביוביות במספר גדלים במטרה להבטיח מענה לכל צורך בכל חלל. ביובית קטנה תוכל לעבוד בתוך חניון ולהתגבר על הבעיה בקלות ובמהירות. חשוב להדגיש כי גודלה של הביובית אינו מעיד על עוצמתה. הביובית הקטנה חזקה לא פחות מהביובית הגדולה. מעבר לכך, חשוב לדעת כי ישנה אפשרות נוספת להתמודדות עם בעיות אינסטלציה גדולות ומורכבות מעבר לפתיחת סתימות בלחץ מים. האפשרות הנוספת כוללת שאיבה בעוצמה רבה. לא אחת מפעילי הביובית בוחרים להתחיל דווקא בשיטה זו, ורק אך היא לא מצליחה להתמודד עם הבעיה, בוחרים לעבור לשיטת פתיחת סתימות בלחץ מים. 

הכירו את בעיית שורשי העצים 

שירותיה של משאית האינסטלציה הגדולה מתמודדים היטב עם רוב ככל בעיות האינסטלציה במערכות הביוב הציבוריות. מתמודדים עם בעיה ביתית? הביובית היא לא הפיתרון שלכם. אינסטלטור מקצועי יפתור עבורכם את הבעיה. כמו כן ישנה בעיה נוספת במערכת הציבורית שביובית לא תדע לפתור בצורה מקצועית. חשוב להכיר בעיה זו על מנת לתת שירות מותאם במידת הצורך. לא אחת קורה ששורשים של עצי הרחוב חודרים אל מערכות הביוב וגוררים סתימות רבים. בעיה זו מצריכה שיטת טיפול שונה ופתיחת סתימות בלחץ מים לא תסייע לאורך זמן. מתמודדים עם סתימות חוזרות ונשנות בקרבת אזור המגורים שלכם? ייתכן שמדובר בשורשים של עצים שחוסמים שוב ושוב את מעבר המים במערכות הציבוריות. 

סתימות גדולות מצריכות פתיחת סתימות בלחץ מים

לסיכום, התמודדות עם בעיות אינסטלציה נקודתיות יפתרו על ידי אינסטלטור בצורה מקצועית. מנגד, התמודדות עם בעיות אינסטלציה נרחבות מחייבות את שירותיה של הביובית. הביובית מתמודדת עם מרבית הסתימות בעזרת צינורות ארוכים בשיטת פתיחת סתימות בלחץ מים. הבעיה חוזרת שוב ושוב? חשוב לזכור כי ייתכן שמקור הבעיה הוא שורשים של עצי הרחוב, אז תצטרכו לעשות שימוש בחומרי קטילה שימנעו את המשך גדילתם של השורשים. 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

מיגו אחזקות- אינסטלציה

אצלנו תמצאו את הפתרון לאחזקת הבית- עבודות אינסטלציה, שיפצים כלליים, עיצוב בגבס, מכירה והתקנה של ברזים מעוצבים ומוצרים נוספים. עם נסיון של מעל עשור בתחום, אנחנו כאן לתת לכם שירות ברמה הגבוהה ביותר.

אז מה היה לנו בכתבה:

צרו איתנו קשר