פתיחת סתימה במקלחת

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

לפרטים נוספים מוזמנים להשאיר פרטים

מתמודדים עם סתימה במקלחת? השורות הבאות מיועדות במיוחד עבורכם. אנשים רבים מדווחים על סתימות חוזרות ונשנות בחדר המקלחת ויש סיבה לכך. בשורות הבאות נכיר את הסיבה המרכזית בגינה סתימות במקלחת חוזרות שוב ושוב, נמנה כמה מהדרכים לפתיחת סתימה במקלחת וכן נגע בטיפים חשובים שיעזרו לכם לבחור נכון את האינסטלטור המקצועי ביותר. בחירה לא נכונה של אינסטלטור שאינו מקצועי עלולה לגרור בעיות אינסטלציה קשות יותר מהסתימה. לכן, אל לכם להקל ראש במקצועיותם ובניסיונם של אנשי המקצוע שלכם. אז רגע לפני שמתחילים, כדאי שתכירו מספר דגשים חשובים אודות מערכת האינסטלציה הביתית שלכם. 

הכירו את הצנרת בדירה שלכם

מערכת האינסטלציה הביתית כוללת שלל צינורות המיועדים לצרכים שונים. מטרת העל של מערכת הביוב הביתית היא להעביר את כל הנוזלים בהם עושים שימוש אל עבר נקודת ניקוז ציבורית וגדולה בבטן האדמה. איך זה עובד? כל פתח ניקוז מחובר לצינור ייעודי המוביל את המים אל עבר צנרת גדולה הקולטת את מי הבניין כולו. חשוב להדגיש כי הצינורות עוברים בקירות הדירה ומתחת לריצוף. הסיבה המרכזית לכך היא מניעה של פגיעה בהם ומניעה של ריחות לא נעימים. עוד חשוב לדעת כי ישנם הבדלים בין הצינורות השונים בבית. ישנם צינורות המיועדים למי שופכין וישנם המיועדים למי דלוחין. מי שופכין הם מים הכוללים הפרשות שונות, ולכן הצנרת באזורים הללו עבה יותר. מתמודדים עם סתימה במקלחת? באזור זה מדובר על צנרת המיועדת למי דלוחין, ולכן לא מדובר בצנרת עבה במיוחד. 

הצטברות של שערות

אז מדוע רבים סובלים מסתימות חוזרות ונשנות במקלחת? הסיבה המרכזית לכך היא שערות. ברוב המקרים הליך פתיחת סתימה במקלחת מסתכם בהוצאה של לא מעט שיערות שהסתבכו במערכות הצנרת ותפסו לכלוכים רבים. חשוב להדגיש כי מערכת הניקוז במקלחת אינה מיועדת להתמודדות עם שיערות רבות. לכן, חשוב לעשות כל מאמץ לשמור על הצנרת באזור נקייה משערות. הבעיה המרכזית היא הנשירה הטבעית, עליה קשה לפקח בעת המקלחת. כך או כך חשוב לדעת כי לא מדובר בבעיה מורכבת במיוחד, ואינסטלטור מקצועי ידע להתגבר עליך תוך זמן קצר. לפני שאתם ממהרים, כדאי שתנסו להתגבר על הבעיה בכוחות עצמכם. 

פתיחת סתימה במקלחת פרטים

מספר שיטות לפתיחת סתימה במקלחת

איך משלימים הליך פתיחת סתימה במקלחת באופן עצמאי? ישנן מספר שיטות מרכזיות. 

אל תספידו את הפומפה

ראשית, אפשר לנסות לעשות שימוש בפומפה. עד לפני מספר שנים בכל בית הייתה פומפה מוכנה להתמודדות עם פתיחת סתימה באסלה או אפילו באמבטיה. חשוב להדגיש כי במידה ואכן מקור הבעיה הוא שיערות, הסיכוי שתצליח לסייע אינו גדול במיוחד. במידה ומקור הסתימה הוא לכלוך או הצטברויות שונות, ייתכן שהפומפה תצליח לחסוך לכם את הזמנתו של האינסטלטור. 

תכשירים ייעודיים לפתיחת סתימות 

שנית, ניתן לעשות שימוש בשלל תכשירים ייעודיים לפתיחת סתימות. כיום יש מגוון רחב של תכשירים שמיועדים להתמודד עם פתיחת סתימה במקלחת. התכשירים כוללים חומר אותו אתם נדרשים לשפוך אל פנים ניקוז המקלחת במטרה לנקות את האזור כולו. החומרים השונים מופעלים בדרכים שונות, ולכן חשוב לקרוא היטב את הוראות היצרן. גם במקרה זה, אם מקור הבעיה הוא אגן שיערות, סיכויי ההצלחה של החומר אינם גבוהים במיוחד. 

נסו לדוג את הצטברות השערות 

שלישית, אם הבעיה היא אכן הצטברות של שיערות בניקוז המקלחת שלכם, ניתן לנסות ולדוג את הצטברות השיערות בעזרת כל כלי הקיים בדירתכם. במידה ותצליחו לשלוף את הצטברות השיער, תצליחו להשלים את הליך פתיחת סתימה במקלחת. ניסיתם הכל אך ללא הצלחה? זה הזמן להזעיק אינסטלטור מקצועי שידע לתת מענה לכל בעיה. 

הכירו את הספירלה 

איך האינסטלטור יתמודד עם הבעיה? ברוב המקרים פתיחת סתימה במקלחת תעשה על ידי ספירלה ייעודית. הסםירלה היא מעין קפיץ מתכת הכולל וו ייעודי לתפיסה של שיערות המקלחת. בעזרת הספירלה, האינסטלטור יכול להגיע לעומק הצנרת דרך פתח הניקוז ולהצליח לדוג את הצטברות השיער. חשוב להדגיש כי ישנה אפשרות של ספירלה ידנית ושל ספירלה חשמלית. ברוב המקרים, כאשר מדובר בשיערות בלבד, אינסטלטור מקצועי יצליח להתגבר על הבעיה בעזרת ספירלה ידנית בלבד. חשוב להדגיש כי הספירלה החשמלית יקרה ומייקרת את העבודה. לכן, כדאי לבקש מהאינסטלטור לעשות שימוש בספירלה ידנית, ורק אם לא תהיה ברירה, שיעבור לספירלה החשמלית. 

וודאו שמדובר באינסטלטור מוסמך!

דגש חשוב לגבי האינסטלטור שלכם – לא כל אינסטלטור מקצועי. כיום יש לא מעט נותני שירות המציגים את עצמם כאנשי מקצוע מנוסים ומוסמכים, למרות שלא עברו שום הכשרה. חשוב לוודא כי האינסטלטור שלכם הוא אכן מקצועי ומיומן. וודאו שהוא אינסטלטור מוסמך ומחזיק בכל התעודות הנדרשות לכך. התעודות הללו יבטיחו שהוא אכן עבר הכשרה נדרשת וידע להתגבר על בעיות האינסטלציה שלכם בצורה מיטבית. חשוב להדגיש, אינסטלטור שאינו מקצועי עלול ליצור נזקים אדירים במערכת האינסטלציה שלכם. זיהוי לא נכון של בעיה או ניסיון להתגבר עליה בצורה לא מקצועית, עלולים לגרור בעיות רבות ושלל נזילות שאתם ממש לא רוצים. לכן, אל לכם להתפשר על אנשי המקצוע שלכם, בחרו נכון אינסטלטור מומלץ וודאו שהוא עבר הכשרה מלאה. 

הדרך המקצועית לפתיחת סתימה במקלחת 

לסיום, הליך פתיחת סתימה במקלחת אינו מורכב במיוחד. כדאי לנסות להתגבר על הבעיה בכוחות עצמכם בעזרת הכלים הקיימים בדירתכם. אם אכן מדובר בבעיה השכיחה ביותר בחדרי המקלחת – הצטברות של שיערות, תצטרכו לדוג את השיערות בעזרת ספירלה ייעודית. אינסטלטור מקצועי יגיע מצוייד עם ספירלה ארוכה שתגיע עד למוקד הבעיה בקלות רבה. זכרו, הספירלה החשמלית יקרה באופן ניכר מהספירלה הידנית, ולכן כדאי שהאינסטלטור שלכם יתחיל בשימוש בספירלה ידנית. 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

מיגו אחזקות- אינסטלציה

אצלנו תמצאו את הפתרון לאחזקת הבית- עבודות אינסטלציה, שיפצים כלליים, עיצוב בגבס, מכירה והתקנה של ברזים מעוצבים ומוצרים נוספים. עם נסיון של מעל עשור בתחום, אנחנו כאן לתת לכם שירות ברמה הגבוהה ביותר.

אז מה היה לנו בכתבה:

צרו איתנו קשר