פיצוץ צינור מים

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

לפרטים נוספים מוזמנים להשאיר פרטים

אחד מהדברים שאנו משתמשים בהם בכל יום הוא מערכת המים. ולכן, פיצוץ צינור מים, יכול להיגרן לכל אד מאיתנו. מדובר על מקרה שאינו סובל דיחוי, היות ואם זה קורה בבית, הסכנה היא שרהיטים ייהרסן, המבנה עצמו כגון הקירות והרצפות, מכשירי החשמל שעשויים אף התקלקל ויותר גרוע, מסוכנים ועשויים לגרום להתחשמלות. אם זה גם קרה לכם, קחו נשימה עמוקה צאו מהמקום   והזמינו אינסטלטור או חברת אינסטלציה, כאשר אתם מספרים להם על צינור שהתפוצץ, מה שיגרום לקריאה להיות בעדיפות הראשונה. שנית, סיגרו את הברז הראשי – השיבר הראשי של המים, עד שיגיע האינסטלטור.

מה גורם לצינור מים להתפוצץ?

למעשה פיצוץ בצנרת המים, עשוי להיגרם מכמה גורמים.  לעיתים לחץ המים הוא כה גבוה, עד שהצנרת אינה עודת בו, הצינור נסדק ואז מגיעה התוצאה שהיא פיצוץ צינור מים. המקרה השני הוא, בגלל בלאי הצנרת שלא נבדקה שנים. חשוב לדעת, כי בממוצע, אם מדובר במבנה ישן שצנרת המים שלו עשויה מברזל ולא מחורים חדישים כגון פלסטיק מיוחד שעמיד שנים רבות, זה מה שיגרום לסדקים וחלודה, כאשר הזמן עשה את שלו. חשוב לציין, כי פיצוץ מים, עשוי להתרחש מתחת לקרקע, בבית, או אפילו ברחוב או בקצרה, בכל מקום שבו מותקנת צנרת המים..למעשה, מדובר בסדק קטן שרק גודל ואז נגרם הפיצוץ. חשוב לציין, כי לחץ מים גבוה, יגרום למאמץ בצנרת המים יתר על המידה, כאשר מדובר על מצב שהוא מעבר לקיבולת של צנרת המים.

פיצוץ צינור מים

שיטות לגילוי הפיצוץ בצינור המים

האינסטלטורים וחברות האינסטלציה, אינם צריכים לשער כמו פעם, מהיכן נובע פיצוץ צינור מים. היום, ישנם כל מיני פתרונות טכנולוגיים מתקדמים, מה שעושה את החיים להרבה יותר קלים, הן לחברת האינסטלציה ובטל לכם, שלא תצטרכו לשלם על שיפוץ קירות או רצפות, שיקום הגינה (במידה והפיצוץ נגרם בצנרת המים שנמצאת בגינה מתחת לאדמה).לאינסטלטורים וחברות האינסטלציה, קיים מכשור יקר ויעיל כמו מצלמות טרמיות, אשר מגלות נזילות סמויות, ומבצעות גילוי פיצוץ בצנרת. המצלמה, סורקת את האזור החשוד בנזילה ומציגה על צג המסך תמונה תרומגרפית  צבעים של כחול ואדום, מה שמראה לאינסטלטור את המים הקרים כחול, ואת המים החמים באדום. לפי הגוונים החורגים מתוואי הצנרת, ניתן יהיה לקבוע, כי באזור ספציפי קיימת נזילה.

כיצד ניתן יהיה למנוע פיצוץ של צנרת המים?

זו עובדה ידועה, כי מי שגר באזור  הצפוני הקר, רוב הסיכויים כי פיצוץ  בצנרת יקרה לו  באיזה שהוא שלב. בגלל  טפרטורה קרה, ולרוב מתחת לאפס. לפני בוא החורף, מומלץ תמיד לבודד את הצנרת ולמנוע  מהצנרת להתפוצץ. שנית יש לבצע תחזוקה שוטפת בכל בית ומבנה, ולא שנה באיזה אזור אתם גרים בארץ. ישנם לוחות זמנים שחברת אינסטלציה, תשמח לכם לגביהם, כאשר מדובר בתחזוקה שוטפת ובדיקת הצנרת, מה שיגרום לכם להישאר בראש שקט ולחסוך כסף רב, אם בגלל הזנחת הצנרת ואם בגלל נזקים לריהוט, לגינה ושאר החפצים בבית. בבדיקה, האינסטלטור יגלה אם ישנם צינורות מים שכבר חלשים, רופפים, או חלודים וידאג להחליפם. אגב, גם בדיקה זו מתבצעת באמצעות מכשירים טכנולוגיים מתקדמים, ללא גרימת נזק.

 בקשו לבדוק את מצב לחץ המים בנכס

יש לבקש מחברת האינסטלציה, או האינסטלטור, לבדוק את מצב לחץ המים בנכס. כאשר ייבדק צב ווסת לחץ המים, ניתן יהיה לאזן את הלחץ ולהפחיתו, מה שיגרום לצנרת המים להישאר זמן רב יותר ללא תקלות והוצאת כספים מיותרת.  אל תמתינו, עד שתצטרכו להזמין אינסטלטור אשר יבצע עבורכם גילוי פיצוץ בצנרת המים. פשוט דאגו לבדיקות תקופתיות, לפי הזמנים שתמליץ לכם חברת האינסטלציה. כאשר מתבצעת הבדיקה ומתגלה צינור מים פגום, הוא יישלף ויוחדר תחתיו צינור ים חדש. היום השיטות הן יעילות וחוסכות זמן וכסף.

גילוי והחלפת צנרת המים בשיטת "אל הרס"

זו השיטה שבה עובדות היום כל חברות האינסטלציה, כאשר הן נקראות לגלות פיצוץ צינור מים בבית, בדירה או בחצר הבית. המטרה היא לגלות בדיוק רק את מקור פיצוץ המים, להחליף צנרת פגומה וישנה בחדשה, כך שתוכלו לחזור במהרה לשגרת חייכם. מערכת המים משרתת אתכם, לכן כדאי כי גם אתם תתחזקו אותה כמו שצריך.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

מיגו אחזקות- אינסטלציה

אצלנו תמצאו את הפתרון לאחזקת הבית- עבודות אינסטלציה, שיפצים כלליים, עיצוב בגבס, מכירה והתקנה של ברזים מעוצבים ומוצרים נוספים. עם נסיון של מעל עשור בתחום, אנחנו כאן לתת לכם שירות ברמה הגבוהה ביותר.

אז מה היה לנו בכתבה:

צרו איתנו קשר