ספירלה חשמלית לפתיחת סתימות – לסתימות מורכבות במיוחד

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

לפרטים נוספים מוזמנים להשאיר פרטים

מתמודדים עם סתימה עיקשת? השורות הבאות נכתבות עבורכם. במאמר הבא נכיר את אחת השיטות הטובות ביותר להתמודדות מהירה ויעילה עם סתימות מורכבות. חשוב להדגיש כבר בפתיחת הדברים כי שימוש מקצועי בשיטה זו תבטיח התגברות על הסתימה ללא כל פגע למערכת הצנרת הביתית שלכם. מנגד, שימוש שאינו מקצועי בשיטה, עלול להוביל לנזילות ולרטיבויות בעומק הקירות. אז רגע לפני שאתם ממהרים לבחור אינסטלטור מקצועי להתמודדות עם הסתימה, חשוב שתכירו את המכשיר ספירלה חשמלית לפתיחת סתימות.

הכירו את הספירלה החשמלית 

ספירלה חשמלית לפתיחת סתימות היא ספירלה ארוכה וייעודית לפתיחת סתימות מורכבות. הספירלה היא מעין קפיץ קשיח העשוי מתכת וכל מטרתה היא להגיע לעומק הצנרת ולהתמודד עם הגורם המפריע לזרימת המים התקינה. חשוב לדעת כי ישנה אפשרות נוספת של ספירלה ארוכה שאינה חשמלית. ספירלה זו תסייע להתמודד עם שלל סתימות שאינן מורכבות במיוחד. מתמודדים עם סתימה מורכבת? ספירלה חשמלית לפתיחת סתימות היא התשובה הטובה ביותר עבורכם.

כך הספירלה מתמודדת עם הבעיות המורכבות ביותר

הספירלה החשמלית כוללת מעין וו ייעודי בקצה במטרה להיתפס בצורה טובה בגורם המונע את זרימתם של המים. הצנרת בדירתכם ישנה במיוחד? חשוב שתציינו זאת בפני האינסטלטור שלכם. אינסטלטורים רבים בוחרים לוותר על השימוש בספירלה חשמלית לפתיחת סתימות במערכות ישנות במיוחד. על פי רוב המערכות הישנות עשויות מתכת בלויה וישנה, מה שעלול להיפגע בעת השימוש בספירלה החשמלית. בשנים האחרונות מערכות הצנרת מוחלפות בצינורות פלסטיק עמידים לאורך שנים, אך שאם דירתכם עדיין מאובזרת בצנרות מתכת, אולי כדאי שתשקלו להחליף תשתיות לטובת צנרת פלסטיק.

ספירלה חשמלית

כדאי לנסות להתגבר על הבעיה עם ספירלה שאינה חשמלית 

דירתכם מאובזרת בתשתיות חדשות הכוללות צנרת פלסטיק? לא תהיה שום בעיה לעשות שימוש בספירלה חשמלית לפתיחת סתימות, אך בכל זאת לא כדאי למהר לשימוש בה. המערכת החשמלית נחשבת למערכת יקרה, ולכן השימוש בה עלול לייקר באופן משמעותי את עלות הביקור. לכן, מומלץ לבקש מהאינסטלטור שלכם להתחיל עם ספירלה שאינה חשמלית. כפי שציינו מעלה, ספירלה שאינה חשמלית תסייע להתמודדות עם מרבית הסתימות השכיחות. לעומתה, הספירלה החשמלית תסייע להתמודדות עם הסתימות המורכבות ביותר.

מתי תהיו חייבים להיעזר בשירותי הביובית? 

חשוב להדגיש כי ישנם מצבים בהם בעיות מורכבות במיוחד במערכת האינסטלציה שייכות למערכת המשותפת, ולא למערכת הביתית. במצבים אלה על פי רוב הבעיה תפגע במספר דירות ולעיתים גם בבניינים שלמים. לא מצליחים להתמודד עם בעיית האינסטלציה שלכם? לפני שאתם ממהרים להזמין אינסטלטור שיגיע עם ספירלה חשמלית לפתיחת סתימות, כדי לבדוק עם השכנים האם גם הם מתמודדים עם בעיה דומה. במידה וכן, אינסטלטור הוא לא הכתובת עבורכם, אלא הביובית. ביובית 24/7 היא משאית אינסטלציה גדולה המיועדת להתמודדות עם בעיות אינסטלציה נרחבות. ברוב המקרים הבעיה אינה ממוקמת בצנרת הביתית וברוב המקרים לאינסטלטור אין גישה למקור הבעיה.מוזמנים להיכנס למחירון-אינסטלטורים, שבו תוכלו לקבל מידע על מגגון השירותים שלנו.

חלקי הספירלה השונים 

מקור הבעיה הוא בדירתכם? במצב זה האינסטלטור שלכם יוכל להתגבר עליה בעזרת ספירלה חשמלית לפתיחת סתימות. הספירלה מגיעה בשני חלקים מרכזיים, הספירלה המוחדרת אל עומק הצינורות ומעין אקדח ייעודי שמפעיל אותה. הפעלתה נעשית בסיבוביות במטרה לייצר תנועה מיטבית שתגיע לכל חלקי הצנרת. שימוש נכון במערכת יבטיח התמודדות מיטבית גם עם בעיות האינסטלציה הסבוכות ביותר – אלה הממוקמות במערכת הביתית שלכם. לשם כך, חשוב שתבחרו נכון את האינסטלטור המקצועי ביותר. איך בוחרים נכון? בפסקה הבאה נכיר מספר טיפים פשוטים.

אל תתפשרו על נותני שירות מקצועיים! 

שימוש שאינו מקצועי בספירלה חשמלית לפתיחת סתימות במקרה הטוב יוביל לאי פתירתה של הבעיה, ובמקרה הפחות טוב לפגיעה במערכת האינסטלציה הביתית שלכם. בשביל להימנע מכך, חשוב לערוך מספר בדיקות מקדימות לבחירת האינסטלטור שלכם. ראשית, חשוב לוודא כי מדובר באינסטלטור מורשה ומקצועי שעבר את כל ההכשרה הנדרשת. כיום יש לא מעט אינסטלטורים המציעים שירות בתחום ללא השכלה ותעודות נדרשות. לכן, כבר בשלב הראשון חשוב לוודא כי האינסטלטור שלכם עבר את כל ההכשרה ומכיר את כל הדגשים החשובים הנדרשים לענף. אל תתביישו לוודא שמדובר באינסטלטור מורשה. 

מערכת יקרה – מייקרת את העבודה 

בשלב השני, חשוב לוודא כי האינסטלטור אכן מגיע עם ספירלה חשמלית לפתיחת סתימות. כפי שציינו מעלה, מערכת זו אינה זולה במיוחד, כך שכלל לא בטוח שכל אינסטלטור עובד איתה. שלב נוסף בבחירת אינסטלטור מקצועי הוא קריאת כמה שיותר חוות דעת והמלצות. יש לא מעט אינסטלטורים שניתן לקרוא ברשת מגוון המלצות וחוות דעת על שירותם. אינסטלטור מקצועי ומיומן שעושה שימוש במערכת ספירלה חשמלית לפתיחת סתימות ויש המלצות חמות על שירותיו ידע לפתור עבורכם את הבעיה בצורה מקצועית בהחלט.

 מתמודדים עם בעיית אינסטלציה מורכבת? ספירלה חשמלית! 

 מערכת ספירלה חשמלית לפתיחת סתימות היא מערכת המיועדת להתמודדות עם סתימות מורכבות במיוחד. מדובר במערכת לא זולה ולכן השימוש בה מייקר את עלות השירות. מומלץ לבקש מהאינסטלטור שלכם שינסה להתמודד עם הסתימה בעזרת ספירלה שאינה חשמלית ורק אם הוא לא מצליח, כדאי לעבור לספירלה חשמלית לפתיחת סתימות. המערכת אינה גורמת לפגיעות במערכות האינסטלציה מהשנים האחרונות, ולכן אם המערכת שלכם היא מערכת ישנה העשויה מתכת, כדאי להסביר זאת לאינסטלטור במטרה שישקול את צעדיו בהתאם למצב הצנרת.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

מיגו אחזקות- אינסטלציה

אצלנו תמצאו את הפתרון לאחזקת הבית- עבודות אינסטלציה, שיפצים כלליים, עיצוב בגבס, מכירה והתקנה של ברזים מעוצבים ומוצרים נוספים. עם נסיון של מעל עשור בתחום, אנחנו כאן לתת לכם שירות ברמה הגבוהה ביותר.

אז מה היה לנו בכתבה:

צרו איתנו קשר