מערכת גינון

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

לפרטים נוספים מוזמנים להשאיר פרטים

הטכנולוגיה בישראל מבחינת חקלאות, הפכה לשם דבר בעולם כולו, אם למגזר הפרטי, לחקלאים ובגינות  הציבוריות. היום, ניתן למצוא מערכות גינון מתקדמות אשר מאפשרות לכם לטפח את הגינה האהובה שלכם באופן יעיל, בחיסכון במים וכן, פתרון זה הוא ידידותי לסביבה.

מערכות אלה כוללות:

  • טפטפות ומתזים
  • בקרים ממוחשבים
  • חיישנים
  • דישון  והדברה

למעשה, מערכות אלה מאפשרים לכם שליטה בהשקיה באופן מדויק וכן בכל הקשור לדישון  והדברה. אם בזמנו הייתם עובדים קשה בגינה, היום באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת, היום תוכלו להתקין מערכת לגינתכם הפרטית וליהנות מגינה מטופחת ויפה.

מערכת גינון

 תכנון והתאמת מערכת השקיה לגינה

יש כל מיני דרכים להשקיית הגינה, אך הדרך הקלה, הנוחה והחסכונית ביותר, היא באמצעו מערכת השקיה אוטומטית. מערכת זו, היא חלק עיקרי של מערכות גינון. השקיה זו, נעשית באמצעות טפטפות שמופעלותץ באמצעוץ מחשב. הטפטפות דואגות לפזר את המים לצמחים באופן שווה. נית להפעיל את מערכת ההשקיה, גם כאשר אתם נמצאים בחופשה, או כאשר אתם חסרים שעות רבות מחוץ לבית. יש להקפיד על השקיה, או בשעות המוקדמות ביותר של הבוקר, או בשעות הערב. יש לציין, כי קיים יתרון בולט נוסף, בהשקיה באמצעו טפטפות ממוחשבות היו ואין הרטבה שעשויה לגרום למחלות בצמחים ולסביבה חיה למזיקים. כמו כן, ניתן לשלב בהשקיה דישון אשר מגיע לצמחים באמצעו ההשקיה.

אילו סוגים של מערכות גינון קיימים בשוק?

נית למצוא סוגים שונים של מערכות גינון כמו למשל מערכוץ השקיה בטפטוף. המערכת מחוברת לטפטפות אשר משקות ישירות על הצמחים. כמו כן, ניתן לכוון את כמות המים הרצויה ואת זמן ההשקיה לסוגים שונים של הצמחים. ישנן גם מערכות השקיה בפרזול, כאשר תפקידן של מערכות אלה, שבנויות באמצעות פרזול, לפזר את המים לפני השטח. ניתן יהיה להתאים את גודל טיפות המים לפי סוג הצמחים.ישנן מערכוץהשקיה תת קרקעיות, שבאמצעות צנרת מים ייעודית. מערכות אלה הן יותק אסתטיות, מה שאינו גור ממראה של גינה מסודרת ויפה, כאשר מערת ההשקיה מוסתרת בעצם מתחת לקרקע.

טיפים יעילים לבחירת מערכת גינון

ישנם טיפים יעילים לרכישת מערכת גינון. למשל, יש לבחור מערכת אשר תתאים לגודל הגינה וכן, לכמות הצמחים הנמצאים בה. ישנם צריכים הזקוקים לפחות מים וישנם כאלה שזקוקים ליותר השקיה ולכן, מומלץ להתייעץ עם גנן מקצועי, או חברה אשר יכולה לתכנן עבורכם אתמערכת הגינון שתתאים בדיוק לצרכיכם. מומלץ לברר מחירי אינסטלטור ולהתאים מערכת אשר תתאים לתקציב האישי שלכם. יש לבחור מערכת גינון שלא תהיה לכם מורכבת מדי בשימוש וכן, בקשו הוראות ממי שרכשתם ממנו את המערכת. ישנן מערכות שאינן יקרות, כך שהן בהחלט יכולות לטפח את גינתכם ולגרום לכך שהצמחים יהיו בריאים.

מהם היתרונות בהתקנת מערכת גינון?

למעשה ישנם יתרונות רבים בהתקנת מערכות גינון. למשל, חיסכון רב במים כאשר קיימת שליטה על כמות נכונה של ההשקיה. השליטה בהשקיה ובדישון באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת של מערכת הגינון, גורמת לגידול יעיל ואפטימאלי של הצמחים בגינתכם. נית יהיה לגדל את הצמחים השונים בגינתכם בכל תנאי, מבלי להיו תויים בתנאי סביבה חיצוניים. ניתן להתאים את מערכת ההשקיה והגינון בכל שטח. שימוש במערכת יעילה זו לגינה, היא ידידותית לסביב ומפחיתה את הצורך בשימוש בדשנים וכימיקלים. באמצעות השקיה ודישון נכונים, הצמחים לא ייהרסו ויישארו תמיד יפים ופורחים.

היכן ניתן ליישם מערכות גינון?

ניתן ליישם מערכות המיועדות לגינה בחקלאות, להשקייה של פירות וירקות בתנאים מבוקרים, גם במחקר ופיתוח בתחום החקלאות משתמשים במערכות אלה למטרות ניסויים וגידול של זני צמחים חדשים, ירקות או פירות. מעצב גינות שלמד את תחום הבוטניקה, ייעץ לכם להשתמש בתעלות, במידה ויש לכם גם עצי פירות. כמו כן כיסוי קרקע טבעי יקטין את הקרינה אשר עשויה לפגוע בקרקע ולפגוע אף באידוי. יש לדעת לנצל כל טיפה, לתכנן מדרון טבעי, מה שיאפשק את זרימת המים מתחת לפני הקרקע. מערכת גינון שתתאים לכם לפי צרכיכם ולפי נתוני הגינה והצמחיה, תגרום לכם ליהנות מפיסת גן העדן הפרטי שלכם, במינימום השקעה ובמאמץ כמעט אפסי.

קבלו כמה הצעות לפני שתתקינו מערכת גינון

יש לקבל כמה הצעות לפני שתחליטו על מערכת גינון שתשתלם לכם. שימו לב כי מערכת ההשקיה למשל, תסנן גם אבנית, מה שיגרום לצמחייה שלכם לקבל מים נקיים. בקשו ממי שמתקין לכם את הצערכת לגינה, שיכוון נכון את ווסת הלחץ של המים. במידה ותצטרכו מערכת גדולה יותר לגינה, כמו  אם לדוגמא יש לכם דשא טבעי ותצטרכו לחץ רב יותר של מים וכמות מים גדולה יותר,  יש לכוון את מערכת ההשקיה אשר תתארעם להשקיית הדשא. יש כאלה שזקוקים למתזים להשקיה של כמות מים גדולה יוץר, כמו בהשקיית דשא ולכן מערכת זו, תהיה מעט מורכבת יותר.

מערכת גינון שתתאים לצל ולשמש

גם את האזורים המוצלים ואלה שיש בהם יותר שמש, יש לקחת בחשבון. אם ישנם אזורים חמם עותר בגינה במשך היום, יש להשקות אותם יותר. לסיכום- ישנם המון פרטים שיש ל'קחת בחשבון לפני שתזמינו מערכת גינון מקדמת ולכן, יש לקבוע עם גנ מקצועי, אשר יגיע אליכם ויתכנן היטב את מערכת הגינון בגינתכם.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

מיגו אחזקות ופתרונות אינסטלציה

אצלנו תמצאו את הפתרון לאחזקת הבית- עבודות אינסטלציה, שיפצים כלליים, עיצוב בגבס, מכירה והתקנה של ברזים מעוצבים ומוצרים נוספים. עם נסיון של מעל עשור בתחום, אנחנו כאן לתת לכם שירות ברמה הגבוהה ביותר.

אז מה היה לנו בכתבה:

צרו איתנו קשר