מערכות סולריות

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

לפרטים נוספים מוזמנים להשאיר פרטים

אנרגיה סולרית מהווה מקור חשמל נקי ומתחדש, אינו מזהם את האוויר ואתם נהנים חינם אין כסף, מחשמל שתוכלו להשתמש בו מבלי לחשוב על הוצאות דו חודשיות גבוהות כמו חשבון החשמל. אמנם התקנת מערכות סולריות עולות לא מעט, אך ההשקעה מחזירה את עצמה תוך כמה שנים, ומסתבר שהיא מאוד משתלמת. מערכת זו, עובדת על פאנלים סולריים ופועלת על אנרגיה ירוקה. התאים פאנ לים, נקראים תאים סולריים והם אלךה אשר ופגים את האנרגיה מהשמש וממירים אותה לחשמל. הממירים עצמם, נמצאים במערכת הסולרית.

מערכות סולריות

חשמל חינם אשר מייצר הכנסה פאסיבית

אולי כותרת זו תישמע לכם מוזרה, אך למעשה אתם מרוויחים מכל הנושא של התקנת מערכות סולריות פרטיות. השמש תייצר לכם חשמל עודף ויש להתחבר לחברת החשמל, אשר תיקח לעצמה את החשמל העודף ותשלם לכם עליו גם כסף. נכון שזה נשמע טוב..? זו הסיבה כי לא רק בעלי בתים פרטיים שיש להם גגות שמספיקים למערכת סולרית, כי אם מפעלים, בתי מלון ומבני ציבוריים רבים, כבר עברו למערכת סולרית והם נהנים מסביבה נקיה, חיסכון אדיר בכסף  למרות שמחירי הדלק רק עולים. היתרון הנוסף של מי שמתקין מערכת סולרית הוא לא להיות תלויים בדלקים מאובנים.

מחירי החשמל עולים ואתם רק נהנים

היום העלויות של תצרוכת החשמל הן גבוהות ומהוות הוצאה ניכרת במשק הבית, במגזר העסקי ובמגזר הציבורי. לא זו בלבד, תחנות הכוח אשר מייצרות חשמל ושייכות לחברת החשמל, עושות שימוש רב במים על מנת להפעיל את הטורבינות. אם תהיה לכם מערכות סולריות, גם לא תצטרכו לדאוג בעליית מחירי החשמל, כי אם תגרמו להפחתת השימוש במים, כאשר גם משאב טבעי זה, הולך להיות מוגבל עם השנים. הפאנלים הסולריים, אינם זקוקים למים על מנת ליצור אנרגיה וזו גם נקודה חשובה שעליכם לקחת בחשבון, מה שגורם ליותר אנשים  להתקין מערכת אנרגיה טבעית מהשמש.

הגיע הזמן שגם אתם תצאו לעצמאות אנרגטית

התקנת מערכות סולריות מהווה בחירה חכמה עבור אזרחים רבים. מערכת זו מציעה המון יתרונות. גם במסגרת הבנייה הירוקה שהיא הבניה הקלה, קבלני המבנים או בנייני הדירות מתקינים  מערכת סולארית גדולה על גג המבנים, מה שתורם בחיסכון באנרגיה ושימור הסביבה מפני זיהום אוויר. המערכת אוגרת אנרגיה, כך שבשעות הערב, נית יהיה להפעיל את החשמל. היתרון הבולט הנוסף הוא שכאשר לאחרים אשר מחוברים לחברת החשמל וקיימת הפסקת חשמל, מי שיש לו מערכת של אנרגיה סולרית, לא יסבול מכך וימשיך ליהנות מחשמל.

מערכות של אנרגיה סולרית מתאימות במיוחד למפעלים

ישנם מפעלים, אשר עובדים סביב השעון ולכן, העלות הגבוהה  בגלל ההוצאות באנרגיה עשויה להיעלם כליל, אם במפעל יותקנו פנלים סולריים, מצברים וגנרטור, במקרה של ימים גשומים או כאשר מזג האוויר מעונן. יש להתייעץ עם מומחים בדבר, היות ויש לתכנן  נכון מערכת סולרית, אשר תתאים לצרכים של כל מי שמעוניין להתקין מערכות אלה, לפי הצריכה, גודל המבנה ושימוש באנרגיה. מלבד זאת, התקנת מערכת סולרית במפעלים היא הוצאה מוכרת ולכן היא מהווה יתרון נוסף ובולט לבעלי המפעלים. מדובר בהשקעה לטווח הארוך שמצדיקה את ההשקעה מכל הבחינות.

הסכם תחזוקה למערכות סולריות במפעלים

חשוב לציין, כי מערכת סולרית במיוחד כאשר מדובר בקנה מידה גדול, דורשת תחזוקה. זו  הסיבה שיש לערוך הסכם תחזוקה ארוך טווח עם בעלי המפעלים. גם מדינת ישראל, מעודדת את השימוש של המגזר העסקי והמסחרי במערכות סולריות. גם הבנקים מסייעים במימון מערכת סולרית לבעלי מפעלים ובריביות שתהיינה מאוד משתלמות. למעשה, ההשקעה במערכת סולרית יש תפקיד חשוב ביותר, גם בסביבה האקלימית, העסקית והכלכלית בטווח הארוך. השטחים הגדולים שיש במפכךים השוני בארץ אשר צורכים המון חשמל, יכול להוות הזדמנות להתקנה של מערכת סולרית. גם בעלי המפעלים ייהנו מהכנסה פאסיבית, כאשר קיים כודף חשמל שחברת החשמל תשלם למפעלים על החשמל העודף שנאגר.

בחירה ידידותית לסביבה שתשתלם

הנושא של שמירה על איכות הסביבה, הפך קרוב לכולנו, כך שרבים מאתנו, כבר בוחרים את הבחירה האולטימטיבית של התקנת מערכת סולרית, אשר תשתלם לטווח הארוך. אם תכננתם להתקין  פנלים סולריים ומערכת מקצועית, שימו לב לפנות לחברות מקצועיות, שהן בעלות רישיון ואף תתחזקנה לכם את המערכת, מה שיגרום לכם שקט, איכות חיים והנאה רצופה ממערכת שלא תזהם את הסביבה,  תחסוך לכם בהוצאות האנרגיה. היום המחירים של מערכות אלה שמקבלות אנרגיה מהשמש הפכו לזולים יותר, בגלל התחרות בין החברות השונות, כך שמומלץ לנצל עובדה זו.

אנרגיה ירוקה מהווה את צו השעה

אנו מכירים את המושג "אנרגיה ירוקה" ושומעים עליו המון.  למעשה מושג זה, מתייחס לאנרגיה סולרית בפרט. בעבר, מערכות אלה היו יקרות, אך היום המחירם ירדו, גם בגלל בצורך על שמירת  איכות הסביבה.  רבים היום, נוטים להשקיע במערכות לייצור אנרגיה ירוקה באמצעות  השמש, במיוחוד לאור עליית מחירי הדלק והמזות בכל

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

מיגו אחזקות ופתרונות אינסטלציה

אצלנו תמצאו את הפתרון לאחזקת הבית- עבודות אינסטלציה, שיפצים כלליים, עיצוב בגבס, מכירה והתקנה של ברזים מעוצבים ומוצרים נוספים. עם נסיון של מעל עשור בתחום, אנחנו כאן לתת לכם שירות ברמה הגבוהה ביותר.

אז מה היה לנו בכתבה:

צרו איתנו קשר