התקנת אינטרפוץ

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

לפרטים נוספים מוזמנים להשאיר פרטים

ברז אינטרפוץ, הוא מנגנון ברז מיוחד אשר מיקומו מאחורי הקיר. כאשר מעוניינים לבצע התקנת אינטרפוץ, יש לחבר אליו ברז עם ידית אשר שולטת בזרם ובטמפרטורת המים. יש לציין, כי ברז אינטרפוץ ורכב משלושה חלקים: ידית מתכת שיוצאת מהקיר, צנרת מתכת או פלסטיק, מוקמת בתוך הקיר מאחורי החיפוי וכן, מנגנון פלסטיק המחבר בין הידית לצנרת.. מדובר על ברז אשר מקנה נוחות. ניתן למצוא ברז אינטרפוץ במגוון רב של עיצובים.

אילו סוגים של ברזי אינטרפוץ ניתן למצוא?

ישנם כמה סוגים של אינטרפוץ, ההבדל ביניהם הוא מספר היציאות. לדוגמא, התקנת אינטרפוץ 3 דרך. סוג זה של אינטרפוץ,הוא בעל 3 פתחים אופקיים, אשר דרך היציאות הללו, נכנסים מים חמים או קרים. בנוסף, קיימת עוד  יציאה אשר מזרימה את המים לפתח הברז. מדובר על מנגנון אשר שומר על התפקוד והאיכות של הברז למשך תקופה ארוכה. עוד סוג של אינטרפוץ, הוא התקנת אינטרפוץ 4 דרך, שהוא בעל 4 יציאות, 2 פתחים אשר מזרימים את המים החמים אל הברז העליון, או לברז התחתון. סוג זה מתקינים במקלחות עם טוש ועוד ברז נוסף נמוך.

מתי מומלץ להתקין אינטרפוץ וכיצד ההתקנה תעלה לנו פחות?

במידה ואתם מתקינים אינטרפוץ, כאשר אתם משפצים את חדר הרחצה, המחיר של ההתקנה, יהיה זול יותר היות והאינסטלטור, לא יצטרך לפרק חיפוי קיר או להרכיב חיפוי חדש וכן, אין צורך באיתור הצנרת, כי אם יש לחבר את האינטרפוץ לצנרת שהיא כבר חשופה, מה שגורם להתקנה לא להיות מורכבת. המנגנון של האינטרפוץ, גורם למראה אסתטי ונעים לעין, כאשר החלק היחידי שלו אשר בולט כלפי חוץ, נראה לעין. זהו למעשה ברז יחיד, שדרכו עוברים גם המים החמים וגם המים הקרים. קל ונוח לנקות את האינטרפול בגלל המבנה המיוחד שלו ולכן, רבים מתקינים את מנגנון האינטרפוץ.

אינטרפוץ

כמה טיפים חשובים לפני שתתקינו אינטרפוץ

לפני שתזמינו מנגנון אינטרפוץ, ישנם כמה דברים חשובים שעליכם לדעת, שהאינסטלטורים לא מספקים אינטרפוץ, כך שעליכם לרכוש אחד בעצמכם. יש להתייעץ תמיד עם שירותי אינסטלציה אמינים. אשר יוכל לייעץ לכם איזה סוג של אינטרפוץ עליכם לרכוש, כך שלא תרכשו מוצר סיני זול, היות והוא לא יחזיק עמד לאורך זמן. אינטרפוץ שהוא אינו איכותי, עד מהרה יגרום לנזילה בתוך הקיר, או שתהיה תקלה במנגנון של הברז עצמו. יש להשקיע באינטרפוץ מחברה איכותית וידועה, כך שלבטח האינסטלטור שלכם ימליץ לכם עליה.במידה ואתם מעוניינים לבצע התקנת אינטרפוץ, כאשר לא ביצעתם שיפוץ בחדר הרחצה, עליכם אף להתארגן מבחינת אריחים זהים. הסיבה היא, שתצטרכו למצוא אריחים, כי האינסטלאטור יצטרך לשבור כמה אריחים מחיפוי קיר המקלחת, על מנת שיוכל להתקין לכם את האינטרפוץ.

ההתאמה של האינטרפוץ לחדר הרחצה

לפני שתבחרו אינטרפוץ, יש להתאים את העיצוב שלו לחדר הרחצה שלכם. יש לבחור אחד, אשר יתאים לחיפוי הקיר בחדר הרחצה, לאריחים ולריהוט הנמצא בו. שיו לב לגודלו של חדר הרחצה, במידה ומדובר בחדר רחצה קטן, יש לבחור אינטרפוץ שיתאים בגודלו לחלל. במידה ומדובר על אינטרפוץ שמיועד למקלחון שלכם, יש לבחור אינטרפוץ שהוא בעל זרימה חזקה, אך אם מדובר על אינטרפוץ שיהיה מיועד לאמבטיה, יש לבחור אחד שהוא בעל זרימה עדינה יותר. חשוב לציין, כי מחירי האינטרפוץ עשויים להיות שונים בהתאם למחירון אינסטלטורים, כך שיש לבצע סקר שוק ולקבוע לעצמכם את התקציב. בסופו של דבר זה רק ברז.

התקנה של מנגנון אינטרפוץ על קיר גבס במקלחת

כאשר אתם מעוניינים להתקין מנגנון אינטרפוץ על קיר גבס במקלחת, יש לדעת, כי קירות אלה אינם חזקים כמו קיר בלוקים או בטון. יש לוודא, כי קיר הגבס יוכל לשאת את המשקל. לרוב התקנת אינטרפוץ בקיר גבס, נעשה באמצעות תומכים הייעודיים לקירות גבס, מה שיגרום לחיזוק קיר הגבס.גם מיקום הצנרת מהווה נדבך חשוב, כי ייתכן ותצטרכו להזיז את הצנרת, או שתצטרכו להוסיף עוד צינורות מים. עדיף לבצע התקנה קדמית של מנגנון האינטרפוץ כך שהאינטרפוץ יותקן על קיר הגבס והחלקים הפנימיים של המנגנון יהיו מובנים בתוך הקיר. אמנם התקנה זו, עשויה להיות קלה יותר, אך היא דורשת ליותר מקום בקיר.

היתרונות של מנגנון האינטרפוץ בחדר הרחצה שלכם

ישנם יתרונות רבים בשימוש במנגנון האינטרפוץ בחדר הרחצה שלכם. זוהי מעשה מערכת איכותית ועמידה. אם התקנתם אותה באמצעות אינסטלטור מוסמך בחברת מיגו, המנגנון ישרת אתכם למשך שנים רבות.. המראה של האינטרפוץ במקלחת או באמבטיה, יקנה אלגנטיות, היות והמנגנון מותקן בתוך הקיר. בגלל שאת האינטרפוץ, יש להפעיל עם ידית אחת, הוא נוח לשימוש. אם יש לכם דרגת חום המים שהיא מועדפת עליכם, ניתן להקפיד ולהשאיר את הידית באותו המקום, כך שתיהנו מהטמפרטורה הנעימה לכם גם במקלחת הבאה שלכם.מבחינת העלויות, מנגנון אינטרפוץ, יהיה יקר יותר אשר ברז סטנדרטי. כמו כן, שימו לב גם על גובה התקנת אינטרפוץ, כך שיהיה נוח לכם ולשאר בני הבית.

מתי מומלץ להחליף אינטרפוץ?

למען הידע הכללי, מנגנון האינטרפוץ הוא עמיד ומתקלקל לעיתים מאוד נדירות. במידה וישנן תקלות כגון: ברז מטפטף, או כאשר הברז אינו מוציא מים. תקלות אלה יפתרו באמצעות החלפת המנגנון בלבד, כך שלא יהיה צורך בהחלפת אינטרפוץ חדש. גם אם תצטרכו להחליף אינטרפוץ, יהיה צורך לפרק את האריחים בקיר המקלחת. אם זה מה שקרה לכם, יש להחליף אינטרפוץ חדש שיהיה זהה לקודם, והכוונה מאותה חברה שייצרה את האינטרפוץ הקודם שלכם.במידה והתקנתם אינטרפוץ לפני הרבה שנים, ולאחר ההתקנה שמתם לב, כי ידית האינטרפוץ נמוכה לכם מדי,  או שראש המקלחת  גבוה מדי לכם, ניתן לשנות זאת.ההמלצה של האינסטלטורים היא, להתקין את הברז בגובה של 1.10מ', ואת ראש הגשם בגובה של 1.90מ'.רבים נהנים כבר ממנגנון יעיל זה ואם אין לכם עדיין אינטרפוץ, זה הזמן להתקין אחד.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

מיגו אחזקות- אינסטלציה

אצלנו תמצאו את הפתרון לאחזקת הבית- עבודות אינסטלציה, שיפצים כלליים, עיצוב בגבס, מכירה והתקנה של ברזים מעוצבים ומוצרים נוספים. עם נסיון של מעל עשור בתחום, אנחנו כאן לתת לכם שירות ברמה הגבוהה ביותר.

אז מה היה לנו בכתבה:

צרו איתנו קשר