החלפת צנרת

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

לפרטים נוספים מוזמנים להשאיר פרטים

באילו מקרים?

במידה ואתם רוכשים דירה או בית מיד שנייה, מומלץ כי תבצעו דיקת צנרת ואם יש צורך בביצועהחלפת צנרת, תוכלו לחייב את בעל הנכס, או להגיש לו הצעת מחיר מטעם חברת האינסטלציה ולהוריד במחיר הנכס. כאשר מדובר ברכישה של בית או דירה חדשה, הצנרת היא איכותית יותר, היות והיא עשויה מפלסטיק כך שהסיכוי לצנרת פגומה או נזילות, יורד. חשוב לדעת, כי צנרת ישנה מחלידה והיא אינה בריאה, כאשר זה מתבטא במים שאתם שותים בכל יום, כך שמומלץ תמיד להחליף צנרת ישנה בחדשה לפני מעבר לדירה, או בית שרכשתם מיד שנייה. ממלץ להחליף את צנרת המים.

מחליטים לערוך שיפוץ יסודי בבית? החליפו את צנרת המים

מדי תקופה ארוכה, אנו מעוניינים לבצע שיפוץ יסודי בבית. הדבר הראשון שעליכם לבצע הוא החלפת צנרת מים, היות ואתם תשקיעו הון על חומרי גלם כגון ריצוף חדש, כלים סניטריים, מטבח וכדומה, כך שעל מנת שלא תצטרכו להרוס מרצפות, או חיפוי קירות ועוד נזקים שעשויים להיגרם מנזילה עקב פיצוץ בצנרת מים ישנה. יש להסתייע בחברת אינסטלציה וותיקה, אשר תחליף את צנרת הצים הישנה בחדשה שתחזיק מעמד לשנים, כמו צנרת העשוי מפלסטיק שאינו נשחק עם השנים ולבטח, לא יעלה חלודה או ייסדק. גם בית קיים, שאתם גרים ו מעל 15 שנים, מומלץ להחליף צנרת מים, כך שלא תסבלו מרטיבוית או הצפה.

החלפת צנרת מקצועית

לא כל תקלה בצנרת מצריכה החלפה

יש לדעת, כי לא כל תקלה בצנרת המים מצריכה החלפת צנרת בכל הבית. כאשר מחליפים צנרת יש להרים מרצפות, לשבור קירות, כך שאם הצנרת אכן פגומה מהיסוד אז יש צורך בהחלפתה. ישנם מקרים, אשר ניתן יהיה להחליף נקודה מסוימת של צנרת מים, אך אם ישנן נקודות נוספות שעם הזמן מתפוצצות, יש לשקול להחליף את צנרת המים בכל הבית. יש לקחת בחשבון, שגם ערך הנכס עשוי לרדת בערכו, כך שאם אתם מעוניינים למכור או לרכוש בית או דירה ישנה, זה הזמן להחליף צנרת. עוד סיבה להחליף צנרת, היא חשבונות מים מנופחים בגלל נזילות סמויות מאזורים שונים בצנרת המים הישנה.

מה עליכם לדעת כאשר אתם מחליים צנרת?

יש להתאים את קוטר הצנרת כמות המים אשר זורמים באזורים הרטובים של הבית (חדרי רחצה ומטבח) קיימות נקודות מים שהן קטנות יותר ולכן אין צורך בזרימה גדולה של מים.  קיימות שתי שיטות של החלפת צנרת מים. הראשונה היאהשיטה הקווית, שבאמצעות שיטה זו, מחלקים את המים, כאשר לכל נקודה יש צינור משלה. קיים יתרון בשיטה זו שיש גיבוי בצנרת, במידה ותהיה תקלה. יש להסתייע עם בעלי מקצוע שמומחים בשיטה זו, היות ומדור שיטה שעושה שימוש בהרבה צנרת. השיטה השנייה, היא השיטה המקבילית שהיא המסורתית יותר. יש לחבר לשעון המים את הנקודות באמצעות צנרת אשר מפעילה את מערכת המים. בשונה  מהשיטה הקווית, אין חנוכיה אשר מפרידה את הצנרת, כך שישנה פחות צנרת, מה שמקטין את הסיכוי לתקלות.

השלבים בהחלפה של צנרת המים

יש לציין, כי החלפת צנרת המים, יכולה להשתנות לפי מנה הבית וכן, לפי המיקום של הצנרת. השלבים הם:

  • ניתוק אספקת המים
  • פירוק הצנרת הישנה ברצפות ובקירות
  • התקנת צנרת חדשה ואיכותית
  • חיבור צנרת המים החדשה וחיבורה למערכת המים
  • בדיקת תקינותה של מערכת המים

התהליך של ההדרדרות בצנרת המים הישנה נעשה בהדרגה, אבל הידרדרות זו היא מסוכנת למבנה וגורמת לנזקים חמורים יותר. כמו כן, מומלץ לא להמתין זמן רב, היות והעבודה תהיה יקרה יותר כמו הצורך להחליף את כל צנרת הבית. אם צנרת הבית בביתכם היא ישנה ועשויה ממתכת, מומלץ  כי תחשבו על החלפתה לצנרת מים איכותית. אפילו אם לא ראיתם עדיין סימני נזילה, הם לבטח לא יאחרו להופיע ולכן, יפה שעה אחת קודם.

קבלו כמה הצעות מחר לפני שתחליפו את צנרת המים

קבלו כמה הצעות מחיר מחברות אינסטלציה אמינות וותיקות, לפני שתחליטו במי מהן תבחרו. נציג מטעם חברת האינסטלציה יגיע אל ביתכם, יבדוק את הצנרת הישנה ואת הנקודות של מערכת המים, ויאמר לכם מה היקף העבודהוכמה היא תעלה. יש לוודא כי החברה תבצע את תקינות מערכת המים לאחר שתוחלף הצנרת ותעודת אחריות.

צנרת איכותית אשר תשרת אתכם לטווח רחוק

אחד הדברים החשובים הוא בחירה של צנרת איכותית. אמנם צנרת זו תעלה יותר, אך היא משתלמת לטווח הארוך. עדיף להשקיע לטווח הארוך, לקבל אחריות של 10 שנים ולהישאר בראש שקט.  צנרת איכותית לא רק תשאיר אתכם ראש שקט וללא תקלות במים, כי אם גם המים יהיו נקיים מחלודה ואבנית. היום החלפת כל צנרת המים בשיטות המתקדמות, תתבצע במינימום הרס ובטכנולוגיה המתקדמת ביותר. בררו על חברות אינסטלציה אשר משתמשות בטכנולוגיות המתקדמות ביותר להחלפת הצנרת שלכם, מה  שיגרום לכם לשלם פחות וכן, העבודה תתבצע מהר יותר וללא הוצאות גדולות של שיפוץ הריצוף או הקירות באזורים השונים בבית, אשר בהם עוברת הצנרת.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

מיגו אחזקות- אינסטלציה

אצלנו תמצאו את הפתרון לאחזקת הבית- עבודות אינסטלציה, שיפצים כלליים, עיצוב בגבס, מכירה והתקנה של ברזים מעוצבים ומוצרים נוספים. עם נסיון של מעל עשור בתחום, אנחנו כאן לתת לכם שירות ברמה הגבוהה ביותר.

אז מה היה לנו בכתבה:

צרו איתנו קשר