איתור נזילות בצנרת תת קרקעית

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

לפרטים נוספים מוזמנים להשאיר פרטים

אחד מהסימנים להיווצרות נזילת מים בצנרת תת קרקעית, הוא חשבון מים גבוה. עוד סימן של נזילה תת קרקעית הוא שלולית מים על פני האדמה וריח של ביוב באזור הנזילה.. הבעיה או האתגר הגדול הוא שאי אפשר לראות נזילה תת קרקעית, משום שהיא סמויה. זו הסיבה כי אם יש לכם חשד, יש להזין חברת איתור נזילות בצנרת תת קרקעית. לעובדי החברה, קיים מכשור מתקדם, (היות ומדובר בנזילה תת קרקעית שהיא סמויה) כמו כשיר המבצע איתור נזילות בצנרת עם סיב אופטי, או איתור נזילות עם חיישן גז. על המכשור הזה אסביר יותר בהמשך המאמר.הבעיה היא, שכאשר הנזילהסמויה, לא ניתן לראות אותה, הבעיה היא שאם הנזילה חמורה, רק אז תוכלו להבחין בה, אך חשבון הצים יהיה גבוה באופן משמעותי.

איתור נזילות בצנרת תת קרקעית

נזילה תת קרקעית היא נזילה מורכבת

מיוצר לציין, כי נזילת מים תת קרקעית, מורכבת בהרבה יותר, מאשר נזילה ברצפות או בקירות הנכס. למשל, אם קיימת נזילה בקיר, ניתן להבחין בה, אם ישנם סימני רטיבות, קילופים בצבע או עובש. אם מדובר על איתור נזילות בצנרת תת קרקעית, כוח הכבידה ימשוך את המים כלפי מטה, כך שקשה יהיה להבחין בסינים חיצוניים וכן, ייתכן כי כבר לכם נזק רב. ישנן כאור שיטות רבות לאיתור נזילה הנמצאת מתחת לקרקע, כגון מערכת גילוי אקוסטי, כאשר האינסטלטור חבר אוזניות ושומע את רעש המים באיזה כוון ועוק הוא נמצא, כך שניתן יהיה לאתר את הנזילה, אשר לרוב נובעת מסדק בצנרת המים התת קרקעית.

שיטות מתקדמות נוספות לזיהוי נזילה בצנרת התת קרקעית

אינסטלטור, יוכל לבדוק באמצעות איתור נזילות בצנרת תת קרקעית באמצעות מערכת גז, כאשר מדובר על בעיית נזילה מחוץ לבית או למבנה. התרכובת הכימית של הגז קלה בהרבה יותר מאשר המים והאוויר ולכן הוא עולה כלפי מעלה, מה שמאפשר ביתר קלות, לאתר באופן מדויק את מיקום הנזילה. איתור נזילות עם חיישן גז, הוא יעיל, רק במקרים שהמצלמה הטרמית אינה מסוגלת לקלוט צנרת ים קרים, או במידה שהריצוף עבה, חיפוי הריצוף אינו מאפשר את גילוי הנזילה באצעות מצלמה טרמית וכדומה. אין חשש מהגז, היות והוא נחשב לגז שהוא ידידותי לסביבה. בנוסף, חיישן הגז אוד רגיש, כך שניתן יהיה לזהות גם את הדליפות הקטנות ביותר.

כיצד מקדיים תרופה לכה בנזילות בצנרות מים תת קרקעיות?

אנו יודעים, כי מערכת הביוב וצנרת המים התת קרקעית סמויה, כך שאנו לא ודעים לכל ה שקורה במערכות אלה. על מנת למנוע תרופה למכה, מומלץ תמיד, לבצע בדיקת נזילת ים, אחת לשנה, ביוחד אם המערכת נמצאת בחצר הבניין, או כל מבנה אחר, שיש בו עצים, היות והסכנה האמיתית נמצאת בשורשי העץ, מלבד הבלאי של צנרת המים. חשוב מאוד לזהות נזילות תת קרקעיות בהקדם, היות והכשלים עשויים להתרבות והנזק למבנה יהיה חור, אם בפגיעה בגינה שלכם, והמים שעשויים לחדור גם למערכת החשמל, מה שעשוי לגרום לסכנה ממשית לכם ולבני הבית.לעיתים הפגיע בצנרת התת קרקעית, עשויה לנבוע מעבודות שנעשות אזור החצר, כך שחשוב לשים לב.

כיצד מתבצע איתור נזילה תת קרקעית במצלמה טרמית?

איתור נזילות במצלמה טרמית, מאפשרת לאינסטלטור לזהות את מקור הנזילה התת קרקעית, באצעות הגוונים שתקבלים על צג המצלמה הטרמית. לשל גוונים של אדום וכחול, אשר מתייחסים לצנרת המים הקרים והחמים. היתרון של איתור נזילה תת קרקעית באמצעות המצלמה הטרמית, שהמצלמה גלה את הנזילה, בלי הצורך להרוס את הרצפות או את הבטון ולשלם סכום כפול על תיקונה, מלבד הבדיקה עצמה של הנזילה.ישנן מטרות נוספות בבדיקת איתור נזילות בצנרת עם סיב אופטי, החובר למצלה. ראשית ייתכן כי הנזילה מגיעה לגינתכם מהגינה של השכן, או בצנרת הציבורית הגיעה מהרחוב שבו אתם גרים. דבר זה, מחייב את העירייה לשאת בתשלום הבדיקה.

כמו כל דבר – גם צנרת המים התת קרקעית חייבת בתחזוקה

ממש כשם שאתם מתחזקים את הרכב, בודקים את מערכת החשמל בבית ועוד, עליכם לתחזק גם את הצנרת של המים, אם בבית או בגינה. כאשר אתם דואגים לתחזוקה שוטפת, תחסכו מעצמכם נזק שיעלה כמובן בלא מעט כסף והנכס שלכם יישאר מטופח, ללא נזילות מיותרות או צנרת בלויה.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

מיגו אחזקות- אינסטלציה

אצלנו תמצאו את הפתרון לאחזקת הבית- עבודות אינסטלציה, שיפצים כלליים, עיצוב בגבס, מכירה והתקנה של ברזים מעוצבים ומוצרים נוספים. עם נסיון של מעל עשור בתחום, אנחנו כאן לתת לכם שירות ברמה הגבוהה ביותר.

אז מה היה לנו בכתבה:

צרו איתנו קשר