אינסטלטור בנס ציונה

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

לפרטים נוספים מוזמנים להשאיר פרטים

מערכת האינסטלציה היא מערכת חיונית לתפקוד של כל מבנה בין אם זה בית, משרד או מבנה ציבורי. אין דבר מייאש יותר מתקלה במערכת המים שמשביתה את השירותים, הכיור ומי השתייה. מערכת האינסטלציה אחראית על תפקוד זרימת המים והקרים בבית, על מערכות ניקוז וביוב ועל מערכות השקיה בנכסים שיש להם צורך. אינסטלטור הוא איש המקצוע שאחראי להתקין ולתחזק את המערכות האלו באופן כללי, ובאופן ספציפי בעל תחומי אחריות שונים ומגוונים, אפילו כאלה שלא חשבתם עליהם. נפרט כאן את תחומי האחריות של האינסטלטור, במה הוא עוסק, איך בוחרים אינסטלטור בנס ציונה שיתאים לכם, מה האתגרים בתחום הזה ועוד.

אינסטלטור בנס ציונה

 

תחומי העיסוק של אינסטלטורים – לא בהכרח מה שחשבתם.

אולי דמיינתם שאינסטלטורים רק פותחים סתימות אבל למעשה יש להם מגוון של תפקידים שיכולים לשמש אתכם, החל מהתקנות של מערכות אינסטלציה בבתים חדשים ועד תיקון נזקים בצנרת קיימת. אינסטלטורים עוסקים במגוון תחומים רחב הכולל בין היתר:

 1. התקנת מערכות מים – אחד התפקידים המרכזיים של אינסטלטור הוא נושא ההתקנה של מערכת ביוב ומים. במסגרת התפקיד האינסטלטור יכול להתקין מערכות מים עבור ברזים במטבח, חדרי אמבטיה, שירותים, מערכות השקייה ועוד.  כאשר מדובר בבית חדש או בשיפוץ האינסטלטור עובד בשיתוף פעולה עם הקבלן או האדריכל שלכם כדי להתקין את מערכות המים בהתאם לתוכנית הבנייה.
 2. תיקון של תקלות – גם אם לא שיפצתם או בניתם בית לאחרונה, ואתם גרים באזור השפלה, יתכן מאד שמתישהו הזדקקתם לשירותיו של אינסטלטור בנס ציונה. פעמים רבות אנחנו מזמינים אינסטלטור כשאנחנו צריכים לתקן תקלה כמו פתיחת סתימה באסלה, תיקון צנרת ללא הרס, איתור נזילות במצלמה טרמית, רטיבות ועוד. במקרה כזה האינסטלטור צריך גם לאתר את מקור הבעיה וכמובן גם לתקן את הבעיה כך שלא תחזור.
 3. תחזוקה – בבנייני מגורים משותפים, משרדים, מבני תעשייה ועוד לאינסטלטורים יש גם תפקיד נוסף של תחזוקה. במסגרת עבודת התחזוקה האינסטלטור ידאג לבדיקות תקופתיות, ניקוי של מסננים, ניקוי צנרת, פתיחת ביובים ועוד. כל זאת כדי למנוע מהצנרת להתקלקל בהמשך.
 4. התקנת מכשירים הדורשים חיבור למערכות מים – אם אתם צריכים להתקין מדיח כלים, מכונת כביסה, דוד חשמל או דוד שמש ייתכן שתצטרכו את עזרתו של אינסטלטור בחיבור המכשירים למערכות המים במבנה.

איך לבחור אינסטלטור בנס ציונה והסביבה – כל הטיפים החשובים

אם אתם גרים באזור השפלה ואתם רוצים למצוא אינסטלטור בסביבת נס ציונה אתם במקום הנכון. לשכור בעל מקצוע אינו מקצועי עלול להיות זול בהתחלה ויקר מאד בהמשך עבורכם. אינסטלטור לא מנוסה יכול לעשות נזק משמעותי לצנרת ולנכס שלכם בטווח הארוך ולכן חשוב לבחור אינסטלטור מקצועי ואמין. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם בתהליך:

 1.   בחרו אינסטלטור מוסמך בעל רישיון – אינסטלטור שיציג לכם תעודת הסמכה ורישיון הוא כזה שעבר הכשרה מתאימה ומכיר תחומים שונים במסגרת עבודה.
 2.   ניסיון רלוונטי: אם אתם רוצים לוודא שהאינסטלטור שלכם מקצועי ומתאים לתפקיד שאםת צריכים ממנו אל תתביישו לבקש המלצות מלקוחות שלו בעבר או לבדוק באינטרנט אם יש ביקורות עליו.
 3.   עלות – אין מה לעשות שגם נושא העלות הוא חשוב ויכול לקבוע עם מי נבחר לעבוד. חשוב שהאינסטלטור שתבחרו יציע שירות במחיר הוגן ותחרותי. תוכלו לבדוק השוואת מחירי אינסטלטורים באתרים השונים או לקבל הצעות מחיר ממספר אינסטלטורים כדי לוודא.
 4.   זמינות – תקלות בתחום האינסטלציה דורשות לעיתים מענה מיידי לכן חשוב שאיש המקצוע שתבחרו יהיה זמין וקרוב גיאוגרפית לאזור נס ציונה.
 5.   שירותיות – כמו בכל מערכת יחסים עם בעלי מקצוע נרצה לבחור אינסטלטור שיהיה מקצועי ונעים, ידע להעניק שירות, יעבור מסודר עם חשבוניות וכן הלאה.

מה האתגרים בתחום האינסטלציה?

כמו כמעט בכל התחומים גם עבודתו של האינסטלטור עלולה להיות מורכבת ומאתגר. לעיתים העבודה צריכה לקרות בסביבה שאינה נגישה, כמו לדוגמה באזור עם מעברים צרים, מתחת לכיור וכן הלאה. לעיתים במהלך העבודה מתגלות תקלות נוספות שלא נצפו מלכתחילה, לדוגמה כאשר מתקנים נזילה ומתפוצץ צינור. במקרה כזה צריך לתת מענה מהיר ופתרונות יצירתיים. אינסטלטורים עובדים פעמים רבות באופן עצמאי וללא צוות מה שמצריך מהם יכולת קבלת החלטות. העבודה היא פעמים רבות פיזית ולכן דורש כושר גופני סביר.

התקדמות בתחום האינסטלציה

לשמחנו גם שירותי אינסטלציה זוכה לחידושים והמצאות עם התקדמות הטכנולוגיה, לדוגמה:

 1. אינסטלציה בהתייחסות לסביבה: כיום ישנם פתרונות חדשים וסביבתיים שפועלים לשילוב מערכות אינסטלציה, הפתרון הותיק והנפוץ בישראל הוא לדוגמה השימוש בדוד שמש לחימום המים באמצעות אנרגיה סולארית. דודי שמש מאד נפוצים בישראל השמשית והחמה. כמו כן ישנן טכנולוגיות נוספות ופיתוחים שמאפשרים חסכון במים או באנרגיה באופנים שונים. ניתן להתקין מערכת שחוסכת במים בהורדת המים באסלה, בהחלשת זרם המים במקלחת, במחזור מים להשקייה ועוד.
 2. מערכות אינסטלציה בשילוב בית חכם: טכנולוגיות שונות של בית חכם יכולות להשתלב גם עם מערכת האינסטלציה בבית או בעסק שלכם ויכולות לעזור בחיסכון בחשמל ובמים ובהתנהלות חכמה כמו הדלקת מים חכמים לפי תזמון, איתור דליפות, ברזים אלקטרוניים ועוד.

לסיכום, לאינסטלטורים יש תפקיד מרכזי בתחזוקה ובניהול של מערכות המים והביוב בבית שלכם או בעסק. התחום הזה שנשמע אולי הוא פשוט ובסיסי הוא בעצם תחום דיי רחב הכולל מגוון תפקידים, סיטואציות ואתגרים, החל מהתקנה של מערכות ביוב ומים ועד לזמינות לתיקון תקלות שוטפות ותחזוקה. הבחירה של אינסטלטור בנס ציונה והסביבה דורשת ממכם לשים לב לפרטים מסוימים שפירטנו מעלה כמו רישיון ותעודת הסמכה, המלצות מלקוחות, ניסיון רלוונטי, זמינות ועוד.  אינסטלטור טוב הוא בעל מקצוע חשוב שיוכל לעזור לכם לנהל את הנכס שלכם באופן מקצועי ולתחזק אותו לטווח הארוך באופן שימנע בעיות ותקלות.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

מיגו אחזקות- אינסטלציה

אצלנו תמצאו את הפתרון לאחזקת הבית- עבודות אינסטלציה, שיפצים כלליים, עיצוב בגבס, מכירה והתקנה של ברזים מעוצבים ומוצרים נוספים. עם נסיון של מעל עשור בתחום, אנחנו כאן לתת לכם שירות ברמה הגבוהה ביותר.

אז מה היה לנו בכתבה:

צרו איתנו קשר