אינסטלטור בגבעתיים

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

לפרטים נוספים מוזמנים להשאיר פרטים

אינסטלטורים הם אנשי מקצוע המתמחים בהתקנה, תיקון ותחזוקה של מערכות אינסטלציה, כולל מערכות מים, ביוב וחימום, כלים סניטריים ועוד. עבודתם מגוונת וכוללת משימות כמו התקנת צנרת, פתיחת סתימות, חיבור מכשירים חשמל למערכות מים, תיקון דליפות והתקנת כלים סניטריים. אם אתם גרים בגבעתיים לדוגמה בוודאי נאלצתם לחפש לא פעם אחר אינסטלטור בגבעתיים שיוכל לתת לכם שירות בתחום האינסטלציה, אבל אנחנו פה כדי להסביר למה זה כל כך חשוב לבחור אינסטלטור מתאים ולא כל אחד. נפרט כאן מה כלול בתחומי האחריות של אינסטלטורים, נרחיב על כמה תחומים מרכזיים, ניתן טיפים איך למצוא אינסטלטור מוצלח ועוד.

אינסטלטור בגבעתיים מתקן את הכיור שנוזל

תחומי עיסוק מרכזיים של אינסטלטורים

זה נשמע מקצוע פשוט אבל בעצם כאשר מדובר על אינסטלטור בגבעתיים או בכל מקום אחר מדובר על איש מקצוע שצריך הרבה ניסיון ומקצועיות בתחומו כדי לפתור לכם תקלות על הצד הטוב ביותר. נפרט כאן על מספר תחומים עיקריים עליהם אמונים אינסטלטורים:

 1. תיקון נזילות – זה אולי אחד השימושים הכי נפוצים לשירותיו של אינסטלטור, כי אולי לא לכולנו מזדמן להתקין כלים סניטריים חדשים בבית אבל לכולנו יכולה לקרות נזילה בבית או בעסק. זיהוי ותיקון נזילות במערכות הצנרת זה תחום קריטי שאם לא מטופל בזמן עלול לגרום לנזק משמעותי.
 2. התקנה ותחזוקת מערכות מים וביוב: אינסטלטורים אחראים להתקנת מערכות של צנרת וביוב בעסקים, בתים, מבנים ציבוריים ומבנים תעשייתיים. כאשר מותקנת מערכת של ביוב או מים באחריות האינסטלטור לוודא שהיא מתפקדת קשורה ללא סתימות וכן הלאה.
 3. מערכות לחימום מים: אם יש מערכת שמשלבת בין חימום למים יתכן מאד שתצטרכו אינסטלטור להתקנה ותחזוקה שלה, לדוגמה במערכות של דודי חשמל או שמש.
 4. הרכבה והתקנה של כלים סניטריים – אינסטלטורים מתקינים במסגרת עבודתם כלים סניטריים שונים כמו כיורים לחדרי אמבטיה ומטבחים, אסלות, ברזים, מקלחונים ואמבטיות. התקנה נכונה של כלים אלה חיונית לתפקודם התקין ולמניעת בעיות עתידיות.
 5. פתיחת סתימות: כמובן שחלק מתחזוקת הצנרת השונה כולל בתוכה גם את הנושא של פתיחת סתימות. כמו נזילות גם סתימות יכולות לגרום להצפות ולנזקים, ולכן חשוב לפתור את הבעיה במקצועיות וביעילות.

איך מאתרים נזילות בצורה היעילה ביותר

זיהוי נזילות הוא חלק קריטי בעבודת האינסטלטור. הנזילות עלולות להופיע בכל חלקי ממערכת הצנרת, בין אם זה בקירות, בתקרות או בתשתיות מתחת לקרקע. איתור הנזילות מתבצע במספר שלבים:

 1. זיהוי ויזואלי – האינסטלטור יחפש סימנים לקיומן של נזילות באזורים שונים בבית כמו כתמים שמעידים על רטיבות, עובש, ריח של עובש או לחות. זהו שלב בסיסי בזיהוי אבל לא תמיד תצליחו לאתר כך את כל הנזילות.
 2. שימוש במכשירים – יש כיום כלים שונים שעוזרים לאתר נזילות, זו יכולה להיות מצלמה תרמית שמזהה אזורים עם שינויים של טמפרטורה, חיישנים שבודקים שינויי לחות, כלים שבודקים לחת מים באזורים מסוימים בצנרת ואפשר גם להשתמש בגז כדי לאתר את הנזילות השונות. הגז מוחדר לצנרת ובאמצעות גלאי מיוחד מאתרים היכן הוא דולף.

איך מתקינים כלים סניטריים שונים?

התקנת כלים סניטריים היא אחת המשימות המרכזיות בעבודת האינסטלטור. כלים סניטריים כוללים כיורים, ברזים, אסלות, מקלחונים ואמבטיות. התקנה נכונה היא קריטית להבטחת תפקוד תקין ומניעת נזילות ובעיות אחרות.

 1. הערכות, תכנון ומדידה: לפני ההתקנה, האינסטלטור צריך למדוד את השטח ולוודא שהכלי הסניטרי מתאים למקום המתוכנן. תכנון נכון ימנע בעיות עתידיות ויבטיח התקנה מדויקת. כאשר מתקינים כלים סניטריים צריך לקחת בחשבון תרחישים שונים ולהכין את השטח בהתאם למקרה של התקנה, פירוק וגם ניקוי והכנה של תשתיות. במקרים מסוימים, יש להסיר כלים סניטריים שנמצאים במקום לפני התקנת החדשים.
 2. התחברות למערכת הצנרת: בשלב הזה יש להתחבר לצנרת באמצעות כלים שונים כדי לאפשר את הזרימה של המים במערכת האינסטלציה.
 3. בקרה: לאחר התקנת הכלים יש להפעיל שימוש סביר שלהם כדי לבדוק שהכול פועל כראוי.

איך תדעו לבחור אינסטלטור טוב ומקצועי?

מכיוון שישנה חשיבות דרמטית לכך שהאינסטלטור שתעסיקו יהיה אינסטלטור מקצועי אנחנו ממליצים לבצע את הבחירה לפי ההמלצות הבאות:

 1. אינסטלטור מומחה ומקצועי לתחום הנדרש – בדקו את ניסיונו והקף הכשרתו של האינסטלטור. אינסטלטור בעל ניסיון עשיר ורלוונטי לתחום יוכל לספק לכם שירות יותר איכותי ומקצועי.
 2. רישיון ותעודה – בתחום האינסטלציה יש הסדרה של הכשרה מקצועית, מבחנים ותעודת רישיון. מומלץ להעסיק רק אינסטלטור שעבר את ההכשרה המקצועית הזו.
 3. חוות דעת והמלצות  – חפשו ברשת המלצות וחוות דעות של לקוחות קודמים. ברוב המקרים ככל שיהיו יותר ביקורות חיוביות ופחות שליליות יש יותר סיכוי שמדובר בבעל מקצוע אמין.
 4. זמינות – תקלות אינסטלציה לעיתים הופכות להיות דחופות וקריטיות ואז אתם צריכים שהאינסטלטור שאתם מזמינים יהיה זמין יחסית מיידית.
 5. השוואת הצעות מחיר- בקשו הצעת מחיר מפורטת מראש כדי להימנע מהפתעות בהמשך. השוו בין כמה הצעות מחיר כדי לבחור את ההצעה הטובה ביותר.
 6. ביטוח ואחריות: ודאו שהאינסטלטור מציע ביטוח ואחריות על העבודה. זה מבטיח שהאינסטלטור יישא באחריות במקרה של תקלות או נזקים.

כל הטיפים איך למצוא אינסטלטור מקצועי בגבעתיים

 • חיפוש באתרי אינטרנט: חפשו אינסטלטורים באתרים לדירוג והמלצות כך תוכלו לקרוא חוות דעת וביקורות על בעלי מקצוע ספציפיים. אתרים ייעודיים לאיתור בעלי מקצוע יכולים לספק מידע מקיף על אינסטלטורים באזורכם. תוכלו לחפש לדוגמה אינסטלטור מומלץ בגבעתיים  ולמצוא המלצות וביקורות ספציפיות.
 • המלצות אישיות: אין ספק שהכי כדאי ללכת על המלצות מפה לאוזן של חברים או בני משפחה שהשתמשו בשירותים של אינסלטור ספציפי וממליצים עליו
 • בדיקת תעודות והסמכות: כאשר אתם מוצאים אינסטלטור שאתם מעוניינים לעבוד איתו, בקשו לראות תעודה ורשיון שמעידים על כך שהוא אכן אינסטלטור מוסמך.
 • השוו הצעות מחיר – אחת הדרכים לקבל החלטה על אינסלטור מקצועי היא כמובן העלות שלו, אל תתביישו לבקש מספר הצעות מחיר ולהשוות כדי לקבל החלטה ובנוסף עדיף להסתכל על מחירון אינסטלטור שיש באתר.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

מיגו אחזקות- אינסטלציה

אצלנו תמצאו את הפתרון לאחזקת הבית- עבודות אינסטלציה, שיפצים כלליים, עיצוב בגבס, מכירה והתקנה של ברזים מעוצבים ומוצרים נוספים. עם נסיון של מעל עשור בתחום, אנחנו כאן לתת לכם שירות ברמה הגבוהה ביותר.

אז מה היה לנו בכתבה:

צרו איתנו קשר